جزئیاتی از روند ساخت بازی جدید Assassin’s Creed لو رفت

دو بازی در دست ساخت

بازی جدید Assassin's Creed

طبق شایعه‌های تازه منتشر شده در قالب اطلاعات لو رفته، ظاهرا بازی جدید Assassin’s Creed بعد از عنوان Infinity، دارای حالت کاملا داستانی با بخش تک‌تفره و همان فرمول همیشگی سری اساسینز کرید خواهد بود.

مدتی پیش عنوانی با نام رمزی Assassin’s Creed Infinity توسط شرکت یوبیسافت معرفی شد که ظاهرا قرار است تا در سال ۲۰۲۲ عرضه شود. با این حال، ظاهرا عنوان Infinity که بعدها با نام اصلی و احتمالا متفاوتی عرضه می‌شود، چندان هم ادامه دهنده راه Valhalla نیست و فرمول بسیار متفاوتی دارد. جزئیات مربوط به این بازی نشان می‌دهند که در آن ظاهرا با روشی طرف هستیم که در سری ریبوت Hitman استفاده شده و به عبارتی دیگر خبری از یک بازی با سبک کاملا جهان‌باز یا به اصطلاح Open World نیست. بلکه بازیکنان در مراحل مختلف آن، داستان‌هایی قدیمی و جدید از اساسین‌های متفاوت در دوره‌های زمانی مختلف را مشاهده خواهند کرد. هر مرحله از بازی روایتگر یک جریان خاص بوده و جهانی نیمه آزاد خواهد داشت که پس از انجام ماموریت، باید با آن خداحافظی کنید!

با این حال آیا چنین راهی ادامه دهنده راه Valhalla و داستان نیمه تمامی است که در آن مشاهده کردیم؟ هرگز! سازندگان بازی به خوبی با این مسئله آشنا هستند که سری Assassin’s Creed داستان محور است و تنها چیزی که می‌تواند به خوبی و کامل آنچه که در Valhalla دیدیم را به اتمام رسانده یا ادامه دهد، قطعا یک بازی در سبک تک‌نفره و با همان فرمول همیشگی خواهد بود. البته پیش‌تر اعلام شده بود که شاید روند ساخت بازی‌های آینده سری Assassin’s Creed کمی تغییر کند، اما طبق جدیدترین شایعه منتشر شده، حداقل عنوان بعدی سری دارای همان فرمول و روال ساخت همیشگی خواهد بود.

طبق اعلام کاربری در Reddit، ظاهرا روند ساخت این عنوان که حداقل یک سال بعد از Infinity عرضه می‌شود، به تازگی شروع شده و در مراحل ابتدایی قرار دارد. او اظهار کرده که بازی جدید Assassin’s Creed در کنار Infinity داستان خود را روایت می‌کند و چنان که پیداست، سرگذشت یاران دزموند مایلز (Desmond Miles) در آن گفته خواهد شد تا بدانیم که در فضای آینده سری اساسینز کرید چه اتفاقات تازه‌ای رخ می‌دهد. همچنین مجددا همان استفاده از دستگاه آنیموس برای رفتن به دنیای حافظه ژنتیکی و گذشته اساسین‌ها در این عنوان نیز انجام می‌شود، اما هنوز مشخص نیست که روایت آن درباره چه دوره‌ای و کدام اساسین خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Infinity برای عرضه در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده و تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست. همچنین عنوان Valhalla تا سال ۲۰۲۲ توسط سازندگان پشتیبانی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا