#مهسا_امینی

یوبیسافت ۱۵ سالگی فرنچایز Assassin’s Creed را با بازی رایگان جشن گرفت!

چالش جایزه‌دار + Origins رایگان

فرنچایز Assassin's Creed

در وبسایت رسمی یوبیسافت (Ubisoft)، به نظر می‌رسد که شرکت سازنده فرنچایز Assassin’s Creed قصد دارد تا ۱۵ ساله شدن آن را جشن بگیرد! موردی که با یک رویداد رسمی برای برنده شدن اکشن فیگور ایوور (Eivor) از بازی Assassin’s Creed Valhalla انجام شده و Roadmap برنامه‌های بعدی مسابقه سری بازی اساسینز کرید را نشان می‌دهد.

از سال ۲۰۰۷ بود که ما اولین بار نام یک بازی به نام Assassin’s Creed را شنیدیم و با تجربه آن احساس فوق‌العاده متفاوتی را از داستان مهیج و گیم پلی بی‌نظیری که داشت به دست آوردیم! در واقع آن زمان بود که بسیاری از طرفداران سعی می‌کردند تا سبک پارکور داخل این بازی و بالا رفتن از دیوار را یاد بگیرند تا شبیه به کاراکترهای آن شوند. همچنین گذاشتن یک کلاه هودی روی سر که از قضا رنگش هم سفید بود، باعث میشد تا حس کنیم که ما هم یک اساسین هستیم و به فرقه برادران آن تعلق داریم!

به هر حال بازی Assassin’s Creed توانست سنگ بنای سری فوق‌العاده موفقی را بگذارد که امروزه هنوز هم جدیدترین عناوین آن (حتی با وجود تغییر نسبی سبک) توسط طرفداران استقبال می‌شود و از داستان‌های تاریخی و هیجان‌انگیز آن لذت می‌بریم. با این وجود پس از گذشت ۱۵ سال از عرضه اولین عنوان از این سری، شرکت یوبیسافت تصمیم گرفته است برای آن یک جشن برگذار کرده و طی آن بازی Assassin’s Creed Origin را از همین امروز رایگان هدیه دهد!

مراسم جشن ۱۵ سالگی فرنچایز Assassin’s Creed

چنان که در تصویر فوق می‌بینید، ظاهرا سازندگان قصد دارند تا کل تابستان سال جاری را صرف برگذاری یک مسابقه برای ارائه جوایز مختلف کنند. این مسابقه از همین امروز تا اواسط ماه سپتامبر که نزدیک پایان تابستان می‌شود، ادامه پیدا خواهد کرد و هر هفته روی یک بازی متمرکز خواهد بود؛ به نحوی که شما در یک مسابقه پرسش و پاسخ آنلاین شرکت کرده و باید سعی کنید تا پاسخ سوال‌ها را به صحیح‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن بدهید.

این در حالی است که اگر رتبه بهتری را نسبت به سایر افراد در جهان داشته باشید، شانس برنده شدن جوایز مهمی را خواهید داشت. جایزه‌هایی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده، شامل یک اکشن فیگور از شخصیت ایوور و همچنین برخی آیتم‌های دیگر می‌شود که به قید قرعه به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

همچنین طی هفته‌های جاری احتمالا می‌توانید تک به تک بازی‌های سری را به رایگان دانلود و برای مدتی محدود تجربه کنید؛ به علاوه اینکه هم‌اکنون بازی Assassin’s Creed Origins برای کاربران دارنده اکانت در وبسایت یوبیسافت رایگان قرار داده شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا