برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عکس جدید صداپیشه شخصیت الی در قسمت پایانی سریال The Last of Us

جای خالی اشلی جانسون در سریال احساس می‌شد!

عکس جدید صداپیشه شخصیت الی در قسمت پایانی سریال The Last of Us ۰ ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
صداپیشه شخصیت الی

صداپیشه شخصیت الی در سری بازی The Last of Us با نقشی متفاوت بالاخره وارد دنیای سریال می‌شود. بازیگر محبوبی که پیش‌تر او را با نام الی در دنیای د لست آف آس می‌شناختیم، در قسمت پایانی در نقشی متفاوت و از نو بسیار مهم دیده خواهد شد!

عکس‌های تازه انتشار یافته از قسمت پایانی فصل اول سریال The Last of Us، نشان از حضور صداپیشه شخصیت الی (Ellie) در سری بازی The Last of Us در این قسمت از سریال دارند. اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه و بازیگر یکی از شخصیت‌های اصلی دنیای د لست آف اس بوده که در هر دو نسخه از این بازی ایفای نقش کرده است. در سریال The Last of Us البته، بلا رمزی (Bella Ramsey) جای او را پر کرد. با این وجود کارگردانان تصمیم گرفتند جایی برای صداپیشه اصلی شخصیت الی خالی کرده تا ما او را در قسمت پایانی، در قالب مادر الی، آنا (Anna)، ببینیم.

شما می‌توانید در ادامه دو عکس از اشلی جانسون در قالب شخصیت آنا که شبکه HBO به طور رسمی منتشر کرده را تماشا کنید. عکس انتشار یافته اشلی جانسون در نقش آنا، مادر الی را در لحظاتی نزدیک به زایمان یکی از شخصیت‌های اصلی دنیای د لست آف آس نشان می‌دهد و این در حالی است که هیچکس همراه او نبوده و کاملا تنها است.

مادر الی، آنا، چه رکنی در داستان The Last of Us خواهد داشت؟

در زمان انتشار نسخه اول سری بازی The Last of Us در سال ۲۰۱۳، اشلی جانسون برای ایفای نقش بی نظیر خود در قالب شخصیت الی، بارها و بارها ستایش شد و توانست برای نقش خود یکی از جوایز بفتا (BAFTA) را کسب کند. اما متاسفانه در سال ۲۰۲۱ سن اشلی جانسون بیش از آن بود که بتواند در نقش الی، در سریال د لست آف آس ظاهر شود و از همین رو کارگردانان تصمیم گرفتند او را در نقش مادر الی قرار دهند که به نظر ما نقشی بی نظیر برای این بازیگر توانا است.

از این موضوع نباید غافل شد که ما شاهد حضور آنا در تریلرهای پیشین این سریال بوده‌ایم. تریلرهای انتشار یافته مانند عکس‌هایی که از قسمت نهم در اختیار ما قرار گرفتند، آنا را در وضعیتی اسف بار در هنگام زایمان الی نشان دادند. آنا در حالی که برای فرار کردن از مبتلا شدگان تلاش کرده، باید به فکر نوزاد خود نیز باشد! ما گمان داریم که حضور آنا در قسمت پایانی فصل اول سریال The Last of Us، دلیل مصون بودن الی در برابر قارچ‌های کوردیسپس را بیان می‌کند و همین موضوع شخصیت آنا را تبدیل به یکی مهم‌ترین شخصیت‌های دنیای د لست آف آس کرده که ما پیش‌تر تنها یک نام از او می‌دانستیم!

با توجه به تریلر انتشار یافته از قسمت پایانی سریال، ما گمان داریم که آنا در زمان زایمان خود با یکی از مبتلا شدگان درگیر شده و آن را می‌کشد، اما این اتفاق پس از گزیده شدن او رخ می‌دهد! به نظر بسیاری از منتقدین و صاحب نظران، قرار گرفتن آنا در این شرایط فوق العاده استرس زا و در عین حال گزیده شدن توسط یکی از مبتلا شدگان، باعث شده جهش‌هایی در بدن الی رخ دهد که او را به کوردیسپس مصون کرده است. حال باید منتظر بمانیم و تماشا کنیم آنا با چه سختی روبه رو شده و چگونه الی به سلامت به این دنیای پا گذاشته است. نظر شما درباره حضور صداپیشه شخصیت الی در سریال The Last of Us چیست؟ فکر می‌کنید مطلع شدن از گذشته الی تا چه میزان اهمیت دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments