آیا بازی جدید Predator را با صدای آرنولد تجربه خواهیم کرد؟

آرنولد در جشنواره‌ی ورزشی خود به سوالات طرفدارانش پاسخ می‌دهد

آیا بازی جدید Predator را با صدای آرنولد تجربه خواهیم کرد؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی جدید Predator

آرنولد شوارتزنگر در جشنواره‌ی ورزشی آرنولد به درخواست طرفدارانش برای استفاده از صدایش در بازی جدید Predator پاسخ داد.

در جشنواره‌ی ورزشی آرنولد که در کلمبوس واقع در ایالت اوهایو برگزار شده بود، طرفداران آرنولد فرصت حرف زدن با شخص آرنولد شوارتزنگر را پیدا کردند. در این مراسم طرفداران سوالات بسیاری از او پرسیدند و درخواست کردند که از صدایش برای بازی جدید Predator استفاده کند. آرنولد در پاسخ به یکی از طرفداران که پرسیده بود او فیلم‌های خودش را نگاه میکند یا خیر گفت:

روزی فیلم Predator در حال پخش بود و به نامزدم گفتم بیا آغاز آن را تماشا کنیم. نهایتا ما به تماشای کل فیلم نشستیم، چون این اثر هنوز هم دیدنی و جذاب است. فیلم‌های دیگر ماندگار نیستند، اما فیلم‌هایی مثل Predator و اولین ترمیناتور هنوز هم جذاب و ماندگار هستند و تماشای آن بسیار لذت‌بخش بود. طی هفته‌های اخیر از من درخواست شده تا در بازی Predator که به زودی منتشر می‌شود از صدایم استفاده کنم. بنابراین نگاه کردن فیلم Predator باعث شد تا من به حال و هوای این عنوان برگشته و بتوانم به خوبی از صدای خودم استفاده کنم.

هنوز خبر رسمی‌ای درباره‌ی نقش صدای آرنولد شوارتزنگر در این بازی جدید منتشر نشده، اما طبق صحبت‌های این بازیگر، ممکن است که منظور آرنولد از این بازی، عنوان Predator: Hunting Grounds باشد. Predator: Hunting Grounds عنوانی شوتر و چند نفره شمرده می‌شود که بازیکن در آن می‌تواند در تقش پردیتور یا انسان‌ ظاهر شود. در این بازی کاربر مستقیما به دنیای پردیتورها وارد می‌شود و یک بازی آنلاین چند نفره را تجربه می‌کند.

بازی Predator: Hunting Grounds در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۴ آپریل سال جاری میلادی) برای رایانه‌های خانگی و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا