#مهسا_امینی

بازی Ark 2 به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عرضه می‌شود

تاریخ انتشار چه زمانی است؟

بازی Ark 2 به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عرضه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۹
بازی Ark 2

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Ark 2 منتشر شده که از انحصاری بودن این عنوان مورد انتظار خبر می‌دهد.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش شاهد اجرای مراسم The Game Awards 2020 بودیم که طی آن اتفاقات هیجان‌انگیزی رخ داد. در این رویداد به عناوین مختلفی جایزه تعلق گرفت و اطلاعات تازه‌ای از بازی‌های مورد انتظار و در دست ساخت منتشر شد. در این میان، توسعه‌دهندگان از تعدادی بازی جدید هم رونمایی کردند که یکی از آن‌ها Ark 2 بود. در تریلری که طی مراسم گیم اواردز از Ark 2 منتشر شد، بینندگان شاهد نقش‌آفرینی بازیگر معروف وین دیزل بودند که به‌نظر می‌رسد در این بازی مورد انتظار حضور دارد. در واقع، هنوز از جزئیات و ماجرای این بازی چیزی نمی‌دانیم و فقط از حضور وین دیزل مشهور در آن باخبر هستیم. تریلر منتشر شده از بازی آرک 2 را از اینجا می‌توانید تماشا کنید.

بعد از رونمایی از بازی آرک 2 در مراسم The Game Awards 2020، به‎نظر می‌رسد جزئیات جدیدی از آن منتشر شده است. به تازگی پستی از سوی مایکروسافت منتشر شده که محتوای آن درمورد این اثر مورد انتظار است. بر اساس این اطلاعات جدید، بازی Ark 2 به زودی برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس عرضه می‌شود. نکته‌ی قابل توجه آن است که این عنوان در انحصار ایکس‌باکس خواهد بود. از سوی دیگر، جالب است بدانید توسعه‌دهندگان بازی آرک 2، زمان انتشار آن را برای سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی کرده‌اند.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیق انتشار آرک 2 از سوی توسعه‌دهندگان اعلام نشده و تنها می‌دانیم این عنوان در زمان نامشخصی در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و در انحصار شرکت مایکروسافت است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا