1%
  • 0/10

واکین فینیکس به فیلم جدید کارگردان Midsommar پیوست

این فیلم Disappointment Blvd نام دارد

واکین فینیکس به فیلم جدید کارگردان Midsommar پیوست ۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید کارگردان Midsommar

طبق گزارشات، واکین فینیکس برای بازی در فیلم جدید کارگردان Midsommar یعنی آری استر که Disappointment Blvd نام دارد، انتخاب شده است. این اثر با سرمایه‌گذاری شرکت A24 تولید و توزیع خواهد شد.

آری استر، یکی از موفق‌ترین کارگردانان جوان در سال‌های اخیر است که با تولید فیلم Hereditary در سال ۲۰۱۸ و Midsommar در سال ۲۰۱۹ مورد ستایش منتقدان قرار گرفت، این دو اثر همچنین در گیشه‌ی فیلم‌های مستقل ترسناک عملکرد خوبی از خود به جا گذاشتند. اولین فیلم این کارگردان آمریکایی یعنی Hereditary با فروش ۸۰ میلیون دلار خود به پرفروش‌ترین ساخته‌ی شرکت A24 تبدیل شد. اکنون استر روی فیلم بعدی خود که Disappointment Blvd نام دارد، کار می‌کند و قرار است یک بازیگر معروف در آن به ایفای نقش بپردازد.

مدتی بود که شایعات و گزارشاتی درباره‌ی فیلم جدید کارگردان Midsommar و شرکت A24 منتشر می‌شد. طبق این گزارشات این فیلم Beau Is Afraid نام داشت و قرار بود که واکین فینیکس در آن بازی کند. اکنون خبر پیوستن این بازیگر برنده‌ی اسکار به صورت رسمی تائید شده است، اما این فیلم Disappointment Blvd نام خواهد داشت. A24 سرمایه‌گذار مالی و تهیه‌کننده این پروژه خواهد بود.

در حالی که گفته می‌شد فیلم Beau Is Afraid قرار است یک اثر ترسناک کمدی باشد، اما وب‌سایت Deadline اعلام کرده Disappointment Blvd بر روی یکی از موفق‌ترین کارآفرینان تاریخ تمرکز دارد. هنوز تاریخ تولید و اکران این فیلم مشخص نیست، اما احتمالا باید به‌زودی شاهد شروع فیلمبرداری آن باشیم.

واکین فینیکس پس از ایفای نقش به عنوان آرتور فلک در فیلم Joker که به خاطر آن جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد را به دست آورد، تاکنون در اثر جدیدی حضور نیافته است. او اخیرا در فیلم جدید مایک میلز با نام C’mon C’mon بازی کرده است که هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد. فینیکس همچنین قرار است طی همکاری‌ای با ریدلی اسکات در فیلم Kitbag، نقش ناپلئون بناپارت را ایفا کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments