1%
  • 10/10

تماشا کنید: تقابل دو خواهر در تریلر فصل دوم سریال آرکین

پایان اقتباسی جذاب!!

تماشا کنید: تقابل دو خواهر در تریلر فصل دوم سریال آرکین ۱۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

به‌دنبال انتشار تیزری کوتاه، نتفلیکس سرانجام از اولین تریلر فصل دوم سریال آرکین پرده برداشته و رسما تایید کرده که این فصل به داستان اقتباس جذاب League of Legends پایان خواهد داد.

اگر به‌خاطر داشته باشید، فصل اول با شلیک موشکی به دفتر شورای پیلتور به پایان رسید. برای مدتی طولانی طرفداران امیدوار بودند که برخی از این حمله شوکه‌کننده جان سالم بدر ببرند اما متاسفانه اولین تریلر فصل دوم سریال آرکین رسما تایید کرد که تمامی اعضای شورا به دست جینکس کشته شده‌اند. اینطور که پیداست داستان فصل دوم حول محور کیتلین و عطش او برای انتقام گرفتن از جینکس می‌چرخد، زیرا کیتلین خودش را برای نبردی بزرگ آماده می‌کند و همانطور که انتظار می‌رفت وای نیز قراره به او کمک کند زیرا می‌داند جینکس دیگر خواهرش نیست.

تریلر با پیش نمایش تقابل نفس‌گیر وای و جینکس به پایان می‌رسد و باری دیگر ثابت می‌کند که رابطه بین این دو خواهر هسته اصلی داستان آرکین بوده است. طبق تایید رسمی نتفلیکس باید تا نوامبر سال جاری منتظر بمانیم تا ببینیم این تقابل نفس‌گیر چگونه پایان می‌یابد و به چه اتفاقات شوکه‌کننده دیگری ختم می‌شود. شاید هنوز اطلاعات چندان زیادی در دست نباشد اما مطمئنا به نظر می‌رسد که مرگ سیلکو، حمله جینکس و نفوذ آمبسا به وضعیت بسیار خطرناک و آشفته‌تر در پیلتور و زائون منجر شده است.

آیا کار نتفلیکس با فرانچایز آرکین تمام شده است؟ مسلما خیر. شاید فصل دوم پایان داستان وای و جینکس باشد، اما جای شکی نیست که اسپین‌ آف‌های متعددی در آینده ساخته خواهد شد. با در نظر گرفتن محبوبیت بازی League of Legends و همچنین آمار بازدید بی‌نظیر فصل اول، کاملا مشخص است که نتفلیکس قرار نیست به راحتی دفتر آرکین را ببندد. بنابراین منتظر معرفی اسپین‌ آف‌های سینمایی و تلویزیونی متعدد در آینده نه‌چندان دور باشید.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار Arcane، پاییز سال جاری از نتفلیکس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments