منتظر بازگشت یک شخصیت غیرمنتظره در فصل دوم آرکین باشید

تاریخ انتشار فعلاً مشخص نیست

سیلکو در فصل دوم آرکین

جیسون اسپیساک (Jason Spisak) بازیگر و صداپیشه آمریکایی در بخشی از گفتگوی جدید خود حضور سیلکو در فصل دوم آرکین (Arcane) را تایید کرد.

[در صورت عدم تماشای سریال، از خواندن مطلب خودداری کنید] Arcane یک سریال انیمیشنی است که بر اساس سری بازی‌های League of Legends ساخته شد و از طریق نتفلیکس (Netflix) در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این اثر در دو شهر پیلت اور و زان جریان داشته و سرگذشت شخصیت‌های وای و جینکس را به تصویر می‌کشد؛ خواهرانی که طی اتفاقاتی به دشمنان یکدیگر تبدیل شدند. محصول استودیو Fortiche نه تنها تحسین کارشناسان را برانگیخت و جوایز متعددی برد، بلکه در زمینه بازدید هم عالی عمل کرد تا ساخت فصل دوم رسماً تایید شود.

جیسون اسپیساک صداپیشه شخصیت سیلکو در سریال آرکین است. او اخیراً مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Ikuzo Unscripted انجام داده و در بخشی از گفتگو، حضور خودش را در فصل دوم تایید کرده است:

لعنت به شما [خطاب به خالقان سریال] بخاطر پایان‌بندی‌ای که برای فصل یک انتخاب کردید! [می‌خندد] خب، دیالوگ‌هایی را برای فصل دوم ضبط کرده‌ام. آن‌ها اجازه داده‌اند که این را بگویم.

پس از اینکه جینکس از سوی خواهر خود طرد شد، تحت سرپرستی سیلکو قرار گرفت. با این حال، جینکس در قسمت نهم (The Monster You Created) و بصورت اتفاقی ناپدری خود را کشت. با در نظر گرفتن چنین سرنوشتی، کمتر کسی پیش بینی می‌کرد سیلکو در فصل دوم حضور داشته باشد.

روش‌های مختلفی برای بازگرداندن سیلکو در فصل دوم آرکین وجود دارد. جینکس شرایط روحی و روانی خوبی نداشته و هر از چند گاهی با دوستان دوران کودکی‌اش که مرده‌اند صحبت می‌کند. احتمال اول این است که سیلکو به جمع دوستان خیالی جینکس بپیوندد. احتمال دوم، قرار دادن فلش بک‌هایی در قسمت‌های مختلف داستان است. به هر حال، دلیل دشمنی دو شهر پیلت اور و زان بطور دقیق مورد کند و کاش قرار نگرفت.

فصل دوم سریال Arcane در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا