#مهسا_امینی

حضور امبر هرد در فیلم Aquaman 2 قطعی شد؟

تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند

فیلمبرداری Aquaman 2

امبر هرد با انتشار یک تصویر در حساب اینستاگرام خود فاش کرد هم اکنون در قرنطینه قرار دارد تا برای فیلمبرداری Aquaman 2 آماده شود.

امبر هرد (Amber Heard) و جانی دپ (Johnny Depp) در سال ۲۰۱۵ میلادی ازدواج کرده و دو سال بعد رسما طلاق گرفتند اما عواقب رفتارهایی که در قبال یکدیگر داشته‌اند هنوز روی زندگی شخصی و هنری‌شان تاثیر می‌گذارد. دپ پس از اینکه دادگاه را به مجله انگلیسی The Sun باخت و به رفتارهای نامناسب علیه همسر سابقه‌اش محکوم شد، به اجبار از Fantastic Beasts کنار رفت. ستاره هالیوود با انتشار یک بیانیه رسمی فاش ساخت تمایلی به این کار نداشت و وارنر مجبورش کرد. در پی این اتفاق، گروهی از طرفداران دپ یک کمپین آنلاین راه انداخته و خواستار قطع همکاری وارنر با هرد شدند. او نقش شاهدخت مرا را در دنیای سینمایی دی‌سی بر عهده دارد.

کمپین آنلاین طرفداران به شدت مورد توجه قرار گرفت و حالا بیش از یک میلیون و۵۰۰ هزار امضا دارد. با این حال، وارنر واکنشی به درخواست‌های فراوان نشان نداده و به نظر هم نمی‌رسد تمایلی به قطع همکاری با امبر هرد داشته باشد. کاربران فضای مجازی که طی هفته‌های گذشته مطمئن شده بودند درخواستشان شنیده نمی‌شود، اعتراضشان را به شکلی عجیب نشان داده‌اند. جدیدترین فیلم هرد Gully نام داشته و اخیرا به سینماها آمده است. این فیلم نه تنها باخوردهای منفی‌ای را از سوی کارشناسان دریافت کرده، بلکه نقدهایش در وب سایت IMDB به شدت ضعیفی هستند تا جایی که نمره‌اش ۱.۱/۱۰ است.

امبر هرد اخیرا تصویری را به اشتراک گذاشت که تایید می‌کند به انگلستان رفته و در قرنطینه قرار دارد. پس از اینکه قرنطینه به اتمام رسید، شاهد شروع فیلمبرداری Aquaman 2 خواهیم بود. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا بازیگران در صورت سفر باید مدتی را در قرنطینه بگذرانند تا اطمینان حاصل شود به ویروس کووید-۱۹ مبتلا نیستند. در ضمن، تصویری که هرد منتشر کرده از یک کارت تهیه شده که جیمز وان (James Wan) کارگردان فیلم برایش ارسال کرده است. در ادامه می‌توانید عکس را مشاهده کنید:

فیلمبرداری Aquaman 2
جیمز وان، ورود امبر هرد به آتلانتیس را خوشامد گفته است

جیمز وان چندی پیش نام کامل Aquaman 2 را فاش کرد که Aquaman and The Lost Kingdom است. طبق آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، پس از اینکه شهر آتلانتینس به داخل دریاها سقوط کرد به هفت بخش تقسیم شد: آتلانتیس، ابل، ترنچ، فیشرمن، براین، دزرترس و قلمرو گم‌شده. در بخشی از قسمت اول اشاره‌ای به قلمرو گم‌شده می‌شود اما هیچ گونه جزئیاتی از آن را شاهد نیستیم. اینطور که به نظر می‌رسد قسمت دوم قصد دارد تمرکز خود را روی آن گذاشته و اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک بگذارد. به هر حال، سوالات زیادی پیرامون قلمرو گم‌شده وجود دارد که پاسخی برایشان نیست.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا