تماشا کنید: اشاره به سرنوشت شوم شخصیتی مهم در تریلر بین المللی فیلم Aquaman 2

نمایش هیولاهای دریایی جدید

شعبه ژاپن استودیوی وارنر ساعاتی قبل تریلر بین المللی فیلم Aquaman 2 را منتشر کرده که کمتر از ۲ دقیقه زمان دارد.

پس از گذشت نزدیک به پنج سال بار دیگر نوبت به آکوامن رسیده تا در یک فیلم اختصاصی روی پرده نقره‌ای سینما بدرخشد. اثر جدید، Aquaman and the Lost Kingdom نامگذاری شده و حسن ختامی برای DC Extended Universe به شمار می‌رود. این فرنچایز جای خودش را به دی سی یونیورس (DC Universe) می‌دهد که تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) است.

طبق خلاصه داستان، بلک مانتا توانسته به یک نیزه سه شاخ، مشکی رنگ و باستانی دست یافته و بواسطه آن به تهدیدی بسیار قدرتمند تبدیل شود. آرتور کری قادر نیست به تنهایی از پس دشمن قدیمی‌اش بربیاید و از روی اجبار به سراغ برادرش، اورم ماریوس در زندان رفته و از او کمک می‌گیرد.

شعبه ژاپن وارنر ساعاتی قبل تریلر بین المللی فیلم Aquaman 2 را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته که تماشایش ۹۰ ثانیه به طول می‌انجامد. جدا از صحنه‌های اکشن و نمایش هیولاهای دریایی جدید، ویدیو نکات مهم دیگری را در خود جای داده است. طبق آن، در گذشته ۷ امپراتوری زیر دریا وجود داشت و نکته جالب اینجاست که نیزه مشکی رنگ برای همه آن‌ها تهدیدی بسیار بزرگ به شمار می‌رفت.

تریلر بین المللی فیلم Aquaman 2 فاش می‌کند نیزه سه شاخ و مشکی رنگ باعث گسترش جادوی سیاه شده است؛ اگرچه وارد جزئیات نمی‌شود، ظاهراً این جادو می‌تواند همه چیز را به تباهی بکشاند. ویدیو همچنین نشان می‌دهد بلک مانتا تنها نبوده و بواسطه نیزه سه شاخ ارتشی متشکل از موجودات نفرین شده را تحت کنترل خود دارد. در ضمن، یکی از نماهای ویدیو ظاهراً به سرنوشت شوم اورم ماریوس اشاره دارد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم آکوامن 2 برای اکران از تاریخ ۱ دی (مصادف با ۲۲ دسامبر) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا