بازیگر نقش یورون گریجوی در Game of Thrones در Aquaman 2 حضور خواهد داشت

این اثر اواخر سال آینده از راه می‌رسد

بازیگر نقش یورون گریجوی در Game of Thrones در Aquaman 2 حضور خواهد داشت سورنا رضایی ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازیگر نقش یورون گریجوی در Game of Thrones

پیلو اسبک بازیگر نقش یورن گریجوری در Game of Thrones مشغول مذاکره با وارنر و دی‌سی فیلمز است تا در Aquaman 2 حاضر باشد.

نسخه لایو اکشن آرتور کری با نقش‌آفرینی جیسون موموآ (Jason Momoa) نخستین بار در Batman v. Superman: Dawn of Justice محصول سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد. او دو سال بعد اولین اقتباس سینمایی خود را تحت عنوان Aquaman دریافت کرد که جدا از دریافت بازخوردهای نویدبخش، بیش از یک میلیارد و ۱۴۸ میلیون دلار فروخت. آکوامن در تازه‌ترین ماجراجویی خود مقابل برادرناتی‌اش، اوشن مستر می‌ایستد. اوشن مستر برخلاف آرتور نگاه مثبتی نسبت به انسان‌های روی خشکی نداشته و به دنبال راه انداختن یک تمام جنگ عیار علیه آن‌ها است.

از آن‌جایی که عملکرد تجاری Aquaman بسیار عالی بود، مدیران وارنر و دی‌سی فیلمز به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داده و اواخر سال آینده میلادی را به عنوان پنجره انتشار انتخب کردند. همین فاصله زمانی زیاد باعث شد دومین اقتباس سینمایی آرتور کری یکی از معدود فیلم‌هایی باشد که اکرانش تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن سالن‌های پخش عقب نیافتاده است. در ضمن، جیسون موموآ، امبر هرد (Amber Heard)، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya-Abdul Mateen II) و پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند. جیمز وان (James Wan) هم بار دیگر روی صندلی کارگردانی خواهد نشست.

طبق گزارشی که وب سایت Deadline کار کرده، پیلو اسبک (Pilou Asbæk) مشغول مذاکره با وارنر و دی‌سی فیلمز است تا در Aquaman 2 نقش‌آفرینی کند. او در سال ۲۰۰۸ میلادی فعالیت خود در زمینه بازیگری را آغاز کرد و طی سال‌های گذشته در آثار متعددی حضور داشته است که مهم‌ترینشان Game of Thrones بود. اسبک نقش یورن گریجوری را جلوی دوربین ایفا کرده بود. نام او در میان بازیگران فیلم‌های سینمایی Ben-Hur و Ghost in the Shell هم دیده می‌شود؛ فیلم‌هایی که نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت نکردند، بلکه در زمینه تجاری فروش پایینی داشتند تا یک شکست کامل لقب بگیرند. در ضمن، مشخص نیست اسبک برای چه نقشی در نظر گرفته شده است.

طی سال‌های گذشته تعداد قابل‌توجهی از نام‌های حاضر در Game of Thrones به آثار مرتبط با کمیک بوک‌های دی‌سی پیوسته‌اند و پیلو اسبک اولین نفر نیست. یکی از شناخته‌شده‌ترین مثال‌ها، جیسون موموآ است که به واسطه همین سریال مشهور شد و نقش اصلی مجموعه فیلم‌های آکوامن را بر عهده دارد. مثال دیگر، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) است که نقش منفی Wonder Woman 1984 را ایفا کرده است. او همچنین نقش اصلی The Mandalorian را به دوش می‌کشد.

دنباله Aquaman از تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱) به سینماهای سراسر ایالات متحده آمریکا خواهد آمد. در ضمن، فیلمبرداری احتمالا در تابستان سال جاری میلادی در انگلستان انجام خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا