مایکروسافت از جزئیات به‌رورسانی ایکس‌باکس در ماه آپریل رونمایی کرد

دانلود سریع‌تر بدون نیاز به خارج شدن از بازی به‌لطف به‌روزرسانی جدید ایکس‌باکس!

به‌روزرسانی اکس باکس در آپریل 2021

شرکت مایکروسافت همیشه در امر به‌روزرسانی کوشا بوده و بسیاری محصولات این شرکت را به‌دلیل انتشار به‌روزرسانی‌های پیاپی و البته بسیار کاربردی خریداری می‌کنند. طی این روزها نیز به‌روزرسانی جدیدی برای کنسول‌های نسل هشتم و البته نسل نهمی این شرکت انتشار خواهد یافت تا استفاده از این دستگاه‌ها را ساده‌تر و کاربردی‌تر از پیش کند.

مایکروسافت طی روزهای آتی به‌روزرسانی ماه آپریل ایکس‌باکس را منتشر خواهد کرد که یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسانی، باعث بهبود امر دانلود در کنسول‌های ایکس باکس می‌شود. این ویژگی جدید به شما اجازه خواهد داد که بازی درحال اجرای خود را به‌منظور تسریع بخشیدن سرعت دانلود در همان نقطه و بدون خارج شدن از بازی متوقف کنید. به گفته مایکروسافت این ویژگی برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اکس/سری اس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد تا بتوانید بازی‌ها را با سرعتی بیشتر دانلود کنید.

این ویژگی جدید در کنسول‌های نسل نهمی از منوی سریع نیز قابل دسترسی بوده و بسیار راحت‌تر نسبت به ایکس‌باکس وان می‌توانید منو را باز کرده، بازی را به‌طور کامل متوقف کنید، دانلود را با سرعت بیشتر انجام داده و از نو بازی را از همان نقطه پیشین به جریان دربیاورید. بدون شک این ویژگی بسیار کاربردی بوده و از این به بعد نیاز نیست به‌طور کامل از بازی خارج شوید تا از سرعت دانلود بیشتر بهره مند شوید.

درکنار افزودن این ویژگی جدید به کنسول‌های اکس باکس، مایکروسافت از بهبود برنامه ایکس‌باکس در تلفن‌های همراه و برگشتن بخش Achievements به آن خبر داد. برنامه ازنو طراحی شده اکس باکس در ماه اکتبر سال 2020 میلادی برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شد، ولی بسیاری متوجه نبود بخش Achievements و چندین بخش دیگر شدند و حال با به‌روزرسانی جدید طی روزهای آتی، این بخش به برنامه بازمی‌گردد. لازم به‌ذکر است بخش Leaderboards ماهانه نیز برای برخی از کاربران برنامه اکس باکس در تلفن همراه به نمایش درآمده و مایکروسافت نیز از نمایان شدن این بخش تا پیش از پایان ماه جاری میلادی برای تمامی کاربران خبر داده است.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، مایکروسافت بسیار به به‌روزرسانی نرم افزاری پایبند بوده و همیشه در تلاش است نرم افزارها و سیستم عامل‌های خود را در بهترین حالت ممکن نگه دارد. شما فکر می‌کنید چه به‌روزرسانی‌هایی برای بهتر شدن ایکس‌باکس و نرم افزارهای مرتبط با آن نیاز است؟ پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا