اولین تصویر از Lisey’s Story سریال جدید +Apple TV منتشر شد

یک اقتباس دیگر از آثار استیون کینگ

اولین تصویر از Lisey’s Story

به تازگی اولین تصویر از Lisey’s Story، سریال جدید سرویس اشتراکی +Apple TV منتشر شده است. این مجموعه با اقتباس از رمانی با همین، نوشته‌ی استیون کینگ، ساخته شده است و خود کینگ وظیفه‌ی نویسندگی آن را بر عهده دارد. جولیان مور در این سریال به ایفای نقش پرداخته است.

جی. جی. آبرامز، کارگردان فیلم‌هایی از جمله Star Trek ،Star Wars: The Force Awakens و Mission: Impossible III پس از همکاری با استیون کینگ در ساخت سریال‌های 11.22.63 و Castle Rock برای شبکه‌ی Hulu، اکنون برای باری دیگر به سراغ همکاری با این نویسنده‌ی بزرگ و محبوب رفته است تا سریال جدیدی را تولید کند. محصول جدید همکاری آن‌ها، اقتباس تلویزیونی رمان Lisey’s Story که در سال ۲۰۰۶ چاپ شده بودُ است و به‌زودی شاهد پخش این سریال از سرویس استریم +Apple TV خواهیم بود.

اکنون پخش‌کننده‌ی این سریال یعنی شرکت Apple، به تازگی در رویداد TCA اولین تصویر از Lisey’s Story، محصول جدید +Apple TV را منتشر کرده است که شما در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

رمان Lisey’s Story، یکی از آثار پرفروش استیون کینگ است که داستان فردی به نام لیسی لندون را روایت می‌کند که دو سال پس از مرگ همسرش، اسکات لندون که یک رمان نویس مشهور بود، به خاطر مجموعه‌ای از حوادث ناخوشایند، با خاطراتی از ازدواجش روبه‌رو می‌شود که او عمدا آن‌ها را نادیده می‌گرفت.

شرکت متعلق به جی. جی. آبرامز، Bad Robot Productions به همراه Warner Bros. Television وظیفه‌ی تولید سریال Lisey’s Story را بر عهده داشته‌اند. همچنین جولیان مور، کلایو اوون، جوآن آلن، دین دی‌هان، سانگ کانگ و جنیفر جیسن لی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. جولیان مور علاوه بر ایفای نقش، به همراه استیون کینگ، جی. جی. آبرامز، بن استیونسون و جوان دی دیوس لارین، وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این سریال را نیز بر عهده دارد و پابلو لارائین، آن را کارگردانی کرده است. طبق اعلام Apple، سریال Lisey’s Story در تابستان سال جاری میلادی از طریق +Apple TV منتشر خواهد شد. داریوش خنجی، فیلمبردار ایرانی فیلم‌های Se7en و Uncut Gems، فیلمبرداری این مجموعه را عهده‌دار بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا