اپل سال آینده ۱۰۰ میلیون آیفون می‌فروشد

فروش فوق العاده آيفون در سال ۲۰۲۰

اپل سال آینده ۱۰۰ میلیون آیفون می‌فروشد ساحره چمنی ۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۸ موبایل
اپل آیفون

اپل برای فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه از گوشی‌های آیفون که شامل آیفون ۱۲ نیز می‌شود در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کرده است.

بر اساس گزارش دیجی‌تایمز، به نظر می‌رسد برنامه‌ریزی اپل برای فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون به خاطر تغییر در طراحی آیفون‌ ۱۲ است و از سوی دیگر این دستگاه از سرویس‌های شبکه 5G پشتیبانی خواهند کرد.

این آمار با توجه به کاهش فروش گوشی به شکل جهانی در سال گذشته بسیار خوش بینانه است. البته اپل فروش 80 میلیون گوشی از سری آیفون 11 را نیز پیش بینی کرده اما گمانه‌زنی‌های جدید بسیار خوش بینانه‌تر است، چرا که اپل اطمینان دارد با توجه به باز طراحی آیفون و مهمتر از همه پشتیبانی از سرویس‌های شبکه 5G ، مشتریان بیشتری مایل به خرید آیفون ۱۲ خواهند بود.

اپل آیفون ۱۱

گزارش‌ها حاکی از آن است که شبکه 5G سال ۲۰۲۰ در سراسر دنیا در دسترس کاربران خواهد بود و اپل هم گوشی‌های جدیدش را به این فناوری مجهز می‌کند.
فروش آیفون طی سال‌های گذشته در حال رکود بوده، بنابراین باید دید که آیا طراحی جدید و ویژگی‌های آن موجب ترغیب کاربران برای خرید آیفون‌های جدید اپل می‌شود.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که اپل سال آینده چهار مدل آیفون شامل آیفون ۱۲، 12Pro، 12 Pro Max و آیفون SE 2 به بازار عرضه می‌کند.مدل‌های پرو با صفحه نمایش ProMotion OLED و بریدگی کوچکتر بالای نمایشگر عرضه خواهند شد. این گوشی‌های همچنین با دوربین 3D ToF و ۶ گیگابایت رم در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

اما مدل پایه آیفون ۱۲ با پشتیبانی از اتصالات 5G و ۴ گیگابایت رم به بازار می‌آید اما احتمالا به دوربین ToF مجهز نخواهد بود.
در نهایت آیفون SE 2 احتمالا طراحی شبیه آیفون ۸ خواهد داشت و از چیپ A13 Bionic و سه گیگابایت رم بهره می‌برد.
باید به این نکته اشاره کنیم که پیش بینی فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آيفون در سال ۲۰۲۰ فقط مربوط به آیفون‌ ۱۲ نمی‌شود بلکه گوشی‌های امسال اپل یعنی آیفون ۱۱ را نیز شامل می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا