ظرفیت باتری اپل واچ سری ۹ و اپل واچ اولترا ۲ مشخص شد

اپل واچ سری ۹ باتری

بعد از مشخص شدن ظرفیت باتری سری آیفون ۱۵ حالا توانستیم به لطف همان تنظیم‌کننده چینی از ظرفیت باتری اپل واچ سری ۹ و واچ اولترا ۲ مطلع شویم.

امروز صبح خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مشخصات کامل باتری سری آیفون ۱۵ در پایگاه داده یک تنظیم‌کننده‌ی چینی دیده شده است. از آن جایی که این خبر با توجه به لیست یک تنظیم‌کننده منتشر شده، کاملاً رسمی است و می‌توان به آن اعتماد کرد. حالا و در پایگاه داده همان تنظیم‌کننده، ظرفیت باتری اپل واچ سری ۹ و واچ اولترا ۲ مشخص شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، اپل واچ سری ۹ در دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری خود به ترتیب به یک باتری ۲۸۲ و ۳۰۸ میلی‌آمپر ساعتی مجهز شده‌اند که در مقایسه با باتری به کار رفته در اپل واچ سری ۸ پیشرفت خاصی را نشان نمی‌دهد. بنابراین جای تعجبی هم نداشت وقتی اپل اعلام کرد این ساعت‌های جدید هم ۱۸ ساعت شارژدهی دارند.

اپل واچ اولترا ۲ اما یک باتری ۵۶۴ میلی‌آمپر ساعتی را به عنوان منبع تغذیه در خود می‌بیند که حدوداً ۴٪ بزرگ‌تر از باتری ۵۴۲ میلی‌آمپر ساعتی به کار رفته در اپل واچ اولترا است. البته اپل مدعی شده اپل واچ اولترا ۲ قادر است ۳۶ ساعت کاربران را همراهی کند که این کاملاً مشابه همان عددی است که برای واچ اولترا اعلام شده بود. البته یکی از دلایل اصلی این موضوع می‌تواند نمایشگر بزرگ‌تر و روشن‌تر و همچنین امکانات جدیدتر باشد که به انرژی بیشتری نیاز دارند.

از جمله امکانات جدید اپل واچ‌های جدید می‌توان به نمایشگر روشن‌تر، تراشه‌ی قدرتمندتر S9، ژست دابل‌تپ برای انجام کارهای مختلف از جمله پاسخ / قطع تماس، سایلنت کردن آلارم و… بدون لمس صفحه و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد. این ساعت‌ها قرار است جمعه‌ی پیش رو (۲۲ سپتامبر – ۶ روز دیگر) رسما راهی بازار شوند.

مدل اپل واچظرفیت باتری
اپل واچ سری ۹ مدل ۴۱ میلی‌متری۲۸۲ میلی‌آمپر ساعت
اپل واچ سری ۸ مدل ۴۱ میلی‌متری۲۸۲ میلی‌آمپر ساعت
اپل واچ سری ۹ مدل ۴۵ میلی‌متری۳۰۸ میلی‌آمپر ساعت
اپل واچ سری ۸ مدل ۴۵ میلی‌متری۳۰۸ میلی‌آمپر ساعت
اپل واچ سری اولترا ۲۵۶۴ میلی‌آمپر ساعت
اپل واچ سری اولترا۵۴۲ میلی‌آمپر ساعت
0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا