1%
  • 0/10

هشدار جدی اپل؛ اگر اپل واچ دارید این مطلب را حتما بخوانید

هشدار جدی اپل؛ اگر اپل واچ دارید این مطلب را حتما بخوانید ۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
اپل واچ

اگر از کاربران اپل واچ هستید حتما این مطلب را بخوانید چون اپل در رابطه با شارژر، توصیه‌های جدی و مهمی را برای کاربران مطرح کرده است.

اپل به تازگی اسنادی را در رابطه با ساعت‌های هوشمند سری اپل واچ مطرح کرده و در آن به کاربران هشدار داده که به هیچ عنوان از شارژرهای تقلبی یا غیر اصل برای شارژ اپل واچ استفاده نکنید. این محصولات باعث کاهش سرعت شارژ و کاهش طول عمر باتری خواهد شد.

طبق گفته‌های اپل، مشتریان باید فقط از شارژرهایی استفاده کنند که توسط خود اپل تولید شده‌اند یا شارژرهایی که رویشان گواهی MFi دیده شود. MFI شکل اختصاری Made For iPhone به معنای ساخته شده برای آیفون است که نشان از اصل بودن محصول دارد.

اپل حتی تصویری از شارژر اصل اپل واچ منتشر کرده و توضیح داده که نام بازار تنظیم‌کننده حتما باید روی کابل دیده شود. شارژرهایی که توسط خود اپل ساخته نشده باشند رنگ‌های متفاوت، متون متفاوت یا طراحی متفاوتی خواهتد داشت.

اپل همچنین لیستی از شماره مدل‌های مختلف برای تمام کابل‌هایی که تاکنون تولید کرده منتشر کرده تا کاربران با مطالعه‌ی آن لیست، مشکلی از بابت تشخیص شارژر اصلی از تقلبی نداشته باشند. حتی می‌توان با یک دستور العمل ساده، اصل بودن شارژر را هم تشخیص داد.

برای استفاده از این متد کافی است اپل واچ را به مک متصل کنید. وقتی این اتصال برقرار شد، کافی است وارد تنظیمات سیستم شده و سپس روی General کلیک کنید. به بخش About رفته و سپس روی Report کلیک کنید. در زیر بخش USB، روی Apple Watch charger کلیک کنید تا جزئیات مربوط به آن به نمایش در بیاید. اگر شارژر توسط اپل ساخته شده باشد، به شما اطلاع داده خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments