#مهسا_امینی

سریال‌های اپل تی وی در کمیک کان سن دیگو سر و صدا خواهند کرد

اولین حضور اپل در سن دیگو جنجالی و خبرساز خواهد شد

سریال‌های اپل تی وی

کمیک کان سن دیگو (San Diego Comic-Con) همایشی بزرگ است که تابستان هر سال برگزار می‌شود. هر ساله کمپانی یا استودیو خاصی در این همایش خبرساز می‌شود و امسال هم سریال‌های اپل تی وی قرار است حسابی سر و صدا به پا کند.

پس از کنسل شدنش پیرو بیماری همه گیر کرونا در سال گذشته، رویداد بزرگ San Diego Comic-Con امسال با قدرت بازگشته و باری دیگر طرفداران سینما و تلویزیون را از سراسر جهان دور هم جمع می‌کند. شبکه‌های تلویزیونی، استودیوها، شرکت‌های تولیدی و سرویس‌های استریم بزرگ همگی در حال آماده شدن برای حضور در این همایش هستند. حتی برخی از شرکت‌های مطرح امسال برای اولین بار در SDCC حاضر خواهند شد که یکی از آنها +Apple TV است.

این سرویس استریم معروف تا به حال در SDCC شرکت نکرده است، اما امسال با چهار پنل اختصاصی به استقبال طرفداران خود می‌آید. در این رویداد برخی از سریال‌های اپل تی وی مانند See ،Severance ،For All Mankind ،Mythic Quest ،Invasion و Foundation مرکز توجه همگان خواهند بود.

Inside Severance 

تهیه کننده و کارگردان اجرایی بن استیلر (Ben Stiller)، خالق و تهیه کننده اجرایی دن اریکسون (Dan Erickson) و اعضای بازیگران آدام اسکات (Adam Scott)، بریت لوئر (Britt Lower)، ترامول تیلمن (Tramell Tillman)، دیچن لاچمن (Dichen Lachman) و جن تولوک (Jen Tullock) از اسرار فصل اول پرده برداری خواهند کرد.

این سریال داستان مارک اسکات را به تصویر می‌کشد، شخصی که تیمی را در صنایع لومون رهبری می‌کند. کارمندان وی به واسطه یک عمل جراحی خطرناک، خاطرات کاری و زندگی شخصی خود را از هم جدا می‌کنند. سپس این آزمایش جسورانه مورد سؤال قرار می‌گیرد زیرا مارک خود را در مرکز یک معمای ناشناخته پیدا کرده و وادار می‌شود تا با ماهیت واقعی خود و شغلش مقابله کند. همچنین در هتل هارد راک رویدادی با اقتباس از همین سریال برگزار خواهد شد که به موجب آن شرکت کنندگان می‌توانند پا به دنیای سریال و صنایع لومون بگذارند.

 The Alternate World of For All Mankind

سازندگان و تهیه کنندگان اجرایی رونالد دی مور (Ronald D. Moore)، مت ولپرت (Matt Wolpert) و بن ندیوی (Ben Nedivi) همراه با تهیه کننده اجرایی ماریل دیویس (Maril Davis) و اعضای بازیگران جوئل کینامان (Joel Kinnaman)، شانتل وانسانتن (Shantel VanSanten)، جودی بالفور (Jodi Balfour) و دیگر عوامل سریال درباره فصل سوم صحبت خواهند کرد.

فصل سوم در حال حاضر از سرویس اپل تی وی استریم می‌شود که از تاریخ 10 ژوئن آغاز شده و تا 12 اوت ادامه خواهد داشت. در این فصل سیاره سرخ برای ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی به جبهه‌ای جدید در رقابت فضایی تبدیل می‌شود. شخصیت‌های داستان هم جاه طلبی‌شان برای سیاره مریخ در تضاد قرار می‌گیرد و وفاداری‌ آنها آزمایش می‌شود، تمام این اتفاقات باعث میشه تا آنها خودشان را با حقیقت روبه‌رو کنند.

 

The Players of Mythic Quest

خالق و تهیه کننده اجرایی مگان گانز (Megan Ganz)، تهیه کننده اجرایی دیوید هورنسبی (David Hornsby) و اعضای بازیگران شارلوت نیکدائو (Charlotte Nicdao)، دنی پودی (Danny Pudi)، ایمانی حکیم (Imani Hakim) و دیگر عوامل سریال نگاهی اختصاصی به فصل سوم خواهند داشت.

داستان نویسان +Apple TV

خالق و تهیه کننده اجرایی رونالد دی مور از سریال For All Mankind، تهیه کننده اجرایی سیمون کینبرگ (Simon Kinberg) از سریال Invasion و تهیه کننده اجرایی جاناتان تروپر (Jonathan Tropper) از سریال See، در مورد چگونگی خلق دنیای منحصر به فرد سریال‌های خود صحبت خواهند کرد. دیوید اس گویر (David S. Goyer) نیز اطلاعاتی از فصل دوم سریال Foundation به اشتراک خواهد گذاشت.

فصل اول Invasion، به تولید کنندگی دیوید ویل و سایمون کینبرگ که یک بار نامزد اسکار و دو بار نامزد امی شده است، هم اکنون از سرویس +AppleTV استریم می‌شود. این سریال داستان حمله فضایی‌ها به زمین را از دیدگاه‌های مختلف در سراسر جهان روایت می‌کند.

فصل سوم سریال See نیز در تاریخ 26 آگوست پخش خواهد شد. داستان این سریال در آینده‌ای دوردست روایت می‌شود، زمانی که یک ویروس کشنده بشریت را نابود و بازماندگان را نابینا کرده است. جیسون موموا (Jason Momoa) در نقش بابا ووس، پدر دوقلوهایی است که توانایی خاصی برای دیدن دارند. او باید قبیله خود را در برابر یک ملکه قدرتمند و در عین حال بی‌چاره که قصد نابودی دوقلوها را دارد، محافظت کند. همچنین آلفره وودارد (Alfre Woodard) نقش پاریس، رهبر معنوی بابا ووس را ایفا می‌کند.

سریال Foundation نیز از رمان‌های اسحاق آسیموف (Isaac Asimov) اقتباس شده که تا به الان برنده جوایز بسیاری شده است. این مجموعه تلویزیونی داستان گروهی از تبعیدشدگان را در سفر تاریخی خود برای نجات بشریت و بازسازی تمدن همزمان با سقوط امپراتوری کهکشانی شرح می‌دهد.

رویداد بزرگ کمیک کان سن دیگو از تاریخ 20 تا 24 ژوئیه پس از یک وقفه دو ساله باز خواهد گشت. تاریخ، زمان و مکان همه پنل‌ها در آستانه آغاز رویداد اعلام خواهد شد.

نظر شما در این رابطه چیه؟ به نظرتون سریال‌های اپل تی وی در کمیک کان خبرساز خواهند شد؟

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا