اپل احتمالا سال آینده در دو مرحله ۴ مدل آیفون 5G عرضه می‌کند

آیفون های 5G در راهند

اپل احتمالا سال آینده در دو مرحله ۴ مدل آیفون 5G عرضه می‌کند ساحره چمنی ۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ موبایل
آیفون 5G

اپل ظاهرا قصد دارد برنامه عرضه گوشی‌هایش را تغییر دهد و به جای سالی یک بار، سالانه دوبار اقدام به معرفی و عرضه گوشی‌ ‌کند.

بر اساس گزارش CNBC، شرکت اپل ظاهرا قصد دارد سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی عرضه گوشی‌هایش را تغییر دهد و چهار مدل گوشی طی دو مرحله به بازار عرضه کند.

اپل هر سال آیفو‌ن‌هایش را اواخر تابستان معرفی و آنها را اوایل پاییز راهی بازار می‌کند. اما تغییر این استراتژی به اپل کمک می‌کند که هر شش ماه با محصول جدیدی وارد بازار شود و به این ترتیب می‌تواند با دیگر سازندگان گوشی با عرضه یک محصول تازه رقابت کند.

بر این اساس اپل هم همانند سامسونگ و هواوی می‌تواند سالی دوباره محصولات متفاوتی به بازار بیاورد و به این ترتیب سود بیشتری از عرضه گوشی‌های متنوع به جیب بزند.

بنابراین پیش بینی می‌شود که سال ۲۰۲۱ اپل چهار مدل آیفون به بازار عرضه می‌کند که همه از نمایشگر OLED بهره می‌برند و از سرویس‌های شبکه 5G برخوردار خواهند بود.

انتظار می‌رود آیفون‌های جدید در سایزهای مختلف، یکی ۵.۴ اینچی، دو دستگاه با نمایشگر ۶.۱ اینچی و یک مدل با صفحه نمایش بزرگ‌تر ۶.۷ اینچی عرضه شود.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کند که دو مدل از گوشی‌های آیفون با پشتیبانی از سرویس‌های شبکه 5G به همراه دوربین سه گانه و سنسور سه بعدی تشخیص چهره عرضه شود و دو مدل دیگر با دوربین دوگانه و بدون سنسور سه بعدی تشخیص چهره در اختیار مشتریان قرار گیرد.

به این ترتیب کارشناسان پیش بینی می‌کنند اگر اپل سال آینده آیفون‌های 5G عرضه کنند، کاربران بیشتری به خرید گوشی‌های 5G تشویق می‌شوند.

البته اگر اپل سال ۲۰۲۰ اقدام به پشتیبانی از سرویس‌های شبکه 5G روی همه گوشی‌هایش کند، خبر بسیار خوبی خواهد بود چرا که همه اپراتورهای موبایل در آمریکا حالا اقدام به ارایه سرویس‌های این شبکه کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا