1%
  • 0/10

اپل در راستای مبارزه با ویروس کرونا برای کادر درمان سپر صورت می‌سازد

تهیه یک میلیون سپر صورت ویژه پزشکان و پرستاران هر هفته توسط اپل

اپل در راستای مبارزه با ویروس کرونا برای کادر درمان سپر صورت می‌سازد ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
اپل سپر صورت

مدیرعامل اپل اعلام کرد که این شرکت در راستای مبارزه با ویروس کرونا اقدام به ساخت تجهیزات پزشکی از جمله سپرهای صورت برای کادر پزشکی کرده است.

تیم کوک با انتشار ویدیویی در توییتر، اعلام کرده که اپل ۲۰ میلیون ماسک صورت از طریق زنجیزه‌ی تامین جهانی خود تهیه کرده و با همکاری دولت‌ها برای کادر درمانی ارسال کرده است.

به گفته‌ی کوک، اپل همچنین تلاش گسترده‌ای در این زمینه انجام داده تا با کمک طراحان محصول، مهندسان، تیم‌های عملیات و بسته بندی و تأمین کنندگان، سپرهای صورت برای کادر بهداشتی و درمانی طراحی، تولید و ارسال کند.

مدیرعامل اپل می‌گوید: اولین محموله‌‌ی ما طی هفته گذشته به بیمارستان‌های کایزر در دره سانتا کلارا تحویل داده شد و بازخورد پزشکان بسیار مثبت بود. ما در ایالات متحده و چین در حال تهیه مواد و تولید هستیم و هر سپر صورت اپل در کمتر از دو دقیقه مونتاژ می‌شود و کاملا قابل تنظیم است.

گزارش‌ها حاکی است که این کمپانی آمریکایی قصد دارد تا پایان این هفته بیش از یک میلیون سپر صورت اپل را تولید و به دست کادر پزشکی برساند و سپس هر هفته یک میلیون دیگر تهیه و تولید کند. این شرکت در تلاش است تا این محصولات را نه تنها در سراسر ایالات متحده توزیع کند، بلکه قصد دارد به زودی این تجهیزات درمانی را به کشورهای دیگر ارسال کند.

تیم کوک می‌گوید: تمرکز ما روی راه‌های منحصر به فردی است که اپل می‌تواند به آنها کمک کند و نیازهای اساسی کادر درمانی را فوراً و در مقیاسی که شرایط ایجاب کند، برآورده سازد.

اپل همچنین پیشتر ۱۰ میلیون ماسک تهیه کرده و آنها را بین جامعه پزشکی آمریکا توزیع کرده است. از سوی دیگر این کمپانی آمریکایی برای مبارزه با ویروس کرونا فروشگاه‌های فیزیکی خود را برای مدتی در سراسر دنیا تعطیل کرده و مبلغ ۱۵ میلیون دلار را برای مبارزه با این بیماری به دولت آمریکا پرداخت کرده است.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments