1%
  • 0/10

اپل ایرتگ ۲ احتمالا در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود

اپل ایرتگ ۲ احتمالا در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود ۰ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
اپل ایرتگ ۲

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا اپل می‌خواهد ایرتگ ۲ را در سال ۲۰۲۵ رونمایی و راهی بازار کند؛ خبری که مینگ‌چی کو هم آن را تأیید کرده است.

ایرتگ یک گجت کاربردی و جذاب است که در واقع به کاربران کمک می‌کند تا لوازم گم‌شده‌ی خود را به راحتی از طریق گوشی ردیابی کرده و پیدا کنند. به این صورت که می‌توانید آن را به سوییچ، کیف پول و هرچیز دیگری مثل این متصل کنید تا در صورت گم شدن، ایرتگ به لطف تراشه‌ی به کار رفته درون خود، موقعیت مکانی آن وسیله را از طریق نقشه به شما اعلام کند. در نتیجه می‌توانید بدون نگرانی آن وسیله را پیدا کنید.

اپل نسل اول ایرتگ خود را در سال ۲۰۲۱ راهی بازار کرد و قرار بود در سال ۲۰۲۴، نسل دوم آن به تولید انبوه برسد. این چیزی بود که مینگ‌چی کو، از تحلیل‌گران نام‌آشنای اپل هم آن را تأیید کرده بود اما حالا دوباره خود کو مدعی شده اپل برنامه‌هایش را تغییر داده و می‌خواهد ایرتگ ۲ را در سال ۲۰۲۵ راهی بازار کند. متأسفانه توضیحات خاص زیادی در رابطه با چرایی این موضوع مطرح نشده اما اگر مینگ‌چی کو چنین چیزی را اعلام کرده، باید تا حد زیادی به صحت آن اطمینان داشته باشیم.

در حال حاضر به صورت کلی اطلاعات خاصی از اپل ایرتگ ۲ در اختیار ندارمی اما طبق چیزهایی که کو گفته، باید همکاری بسیار خوبی را بین این محصول و اپل ویژن پرو، هدست واقعیت افزوده‌ی اپل، به عنوان بخشی از اکوسیستم محاسبه‌ی فضایی شرکت آمریکایی انتظار داشته باشیم.

علاوه بر این‌ها، ایرتگ جدید قرار است با تراشه‌ی ارتقا یافته‌ی U2 عرضه شود که در مقایسه با قبل، هم کم‌مصرف‌تر است و هم عملکرد به مراتب بهتری در ردیابی دارد. هرچند نسل اول هم بدون مشکل خاصی می‌تواند نیاز کاربران را برطرف کند.

در حال حاضر نمی‌دانیم ایرتگ جدید دقیقا در چه روز یا حتی ماهی عرضه می‌شود اما اینکه در سال ۲۰۲۵ شاهد رونمایی و عرضه‌ی آن خواهیم بود، قطعی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments