1%
  • 0/10

ایرپاد استودیو اپل با فناوری تشخیص سر و گردن عرضه می‌شود

هدفون رو گوشی هوشمند و گران‌قیمت اپل در راه است

ایرپاد استودیو اپل با فناوری تشخیص سر و گردن عرضه می‌شود ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
ایرپاد استودیو

ایرپاد استودیو ظاهرا جدیدترین محصول اپل است که گران‌قیمت و در عین حال هوشمند است و از قابلیت تشخیص سر و گردن بهره می‌برد.
جدا از اینکه ایرپاد استودیو جدیدترین تلاش اپل برای عرضه‌ی یک جفت هدفون است که آرم اپل روی آن حک شده، این هدفون رو گوشی با پشتیبانی از فناوری تشخیص سر و گردن، امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
گزارش‌ها حاکی از آن است که ایرپاد استودیو دارای چندین سنسور است که نحوه قرارگیری هدفون روی سر کاربر را تشخیص داده و موقعیت قرارگیری کانال‌های صدا را در گوشی‌های چپ و راست تغییر می‌دهد.
البته اپل ایرپاد پرو را با قابلیت تشخیص گوش ارایه کرده بود که وقتی ایرپاد از روی گوش خارج شود، صدا قطع شده و پس از قرارگیری هدفون روی گوش، صدا دوباره پخش می‌شود. ظاهرا ایرپاد استودیو حسگرهای زیادی را در خود جای داده که هنگام قرار دادن روی سر یا گردن وضعیت را تشخیص می‌دهد و موسیقی را قطع می‌کند.
این محصول جدید اپل که احتمالا با قیمت ۳۴۹ دلاری به بازار عرضه خواهد شد، از قابلیت حذف نویز فعال و حالت شفاف برخوردار است و کاربر می‌تواند آن را با استفاده از اپلیکیشن مستقل در iOS و محصولات مک‌اواس شخصی سازی کند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که قطعات ایرپاد استودیو همانند بند اپل واچ قابل تعویض و البته مقاوم است؛ بنابراین طول عمر بیشتری نسبت به سایر هدفون‌های رو گوشی خواهد داشت.
این دستگاه احتمالا در رویداد WWDC 2020 در تاریخ ۲۲ ژوئن (دوم تیرماه) رونمایی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments