مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل ناگهان خاموش می‌شود

اپل مشکل مک بوک پرو را تایید کرد

مک بوک پرو اپل

مک بوک پرو ۱۳ اینچی اپل با مشکل جدیدی روبه‌رو شده و برخی کاربران گزارش داده‌اند که هنگام کار ناگهان دستگاه‌شان خاموش می‌شود.

اپل مشکل خاموش شدن ناگهانی مک بوک پرو را تایید و اعلام کرده ظاهرا این موضوع درباره دستگاه‌هایی رخ داده که از اوایل تابستان امسال با دو پورت تاندربولت عرضه شده‌اند.

البته این دستگاه‌ توانست مورد توجه نه تنها کاربران، بلکه منتقدان نیز قرار گیرد چرا که از ویژگی‌های خوبی همچون توانایی چندین پردازش به طور همزمان با سرعت بالا برخوردار است و در عین حال سایز و وزنی شبیه مک بوک ایر دارد که به این ترتیب هم حمل و نقل آن آسان است و هم سایز مناسبی دارد.

اما حالا مشکل پیش آمده حتی در دستگاه‌هایی گزارش شده که از شارژ کامل باتری برخوردار بودند.

بر این اساس اپل راهکاری شامل شش مرحله ارایه کرده که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

  • مطمئن شوید مک بوک شما کمتر از ۹۰ درصد شارژ دارد؛ اگر به این میزان نرسیده، با آن کار کنید تا شارژ باتری به کمتر از ۹۰ درصد برسد.
  • دستگاه مک بوک پرو ۱۳ اینچی را به آداپتور وصل کنید.
  • از همه برنامه‌هایی که در حال کار با آنها بودید خارج شوید.
  • با بستن در دستگاه بگذارید مک بوک پرو شما به حالت sleep برود.
  • اجازه دهید دستگاه شما حداقل ۸ ساعت شارژ شود.
  • بعد از این زمان آخرین نسخه macOS Catalina را نصب کنید.

البته خاموش کردن ۸ ساعته مک بوک پرو کار ساده‌ای نیست، بر این اساس توصیه می‌کنیم که کاربران شب هنگام و موقع خواب اقدام به این کار کنند.

باید یادآور شویم که این تنها مشکل اپل نیست و اوایل امسال نیز به دلیل مشکل کیبورد مک بوک که برای کاربران به وجود آمد، پرونده‌ای برای اپل در دادگاه تشکیل شد و این کمپانی مجبور به عذرخواهی از کاربران شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا