حالت Duos و چرخش نقشه در بازی Apex Legends دائمی خواهد شد

منتظر رویداد The Old Ways از سه‌شنبه باشید

حالت Duos در بازی Apex Legends

استودیوی Respawn Entertainment از دائمی شدن حالت Duos در بازی Apex Legends و همچنین موجود شدن هر دو نقشه‌ی بازی برای حالت عادی از هفته‌ی بعد خبر داد.

تغییرات جدیدی که قرار است از سه‌شنبه‌ هفته‌ی بعد در بازی Apex Legends اعمال شود، همزمان با آغاز رویداد جدیدی با نام The Old Ways خواهد بود. محوریت این رویداد شخصیت Bloodhound است. ریسپاون روز گذشته انیمیشنی جدید از سری Stories From the Outlands منتشر کرد که به گذشته‌ی این شخصیت می‌پردازد. این ویدیو به‌زودی در سایت سرگرمی قرار خواهد گرفت.

اما به سراغ جزئیات رویداد The Old Ways برگردیم، این رویداد از سه‌شنبه‌ هفته‌ی آینده آغاز می‌شود و به‌مدت دو هفته جریان خواهد داشت. آغاز این رویداد، با اضافه شدن دائمی حالت Duos به بازی Apex Legends همراه است. در نتیجه به‌زودی قادر خواهید بود تا در قالب تیم‌های دو نفره هم به رقابت بپردازید. به جز این، چرخش نقشه هم بازی اضافه می‌شود و از این پس هر دو نقشه‌ی Kings Canyon و World’s Edge در حالت عادی وجود خواهند داشت.

 در این رویداد به جز موارد روتینی همچون آیتم‌های تزیینی ویژه، شاهد تغییراتی در محیط هستیم. منطقه‌ای از نقشه‌ی World’s Edge تم مخصوص Bloodhound به خود خواهد گرفت که با نام Bloodhound’s Trials شناخته خواهد شد؛ چیزی مشابه منطقه‌‌ای با تم Octane که در King’s Canyon وجود دارد. در این منطقه موجودات هیولاگونه‌ای وجود دارند که با نابودی‌شان می‌توانید آیتم‌های باارزش به‌دست آورید.

همچون رویدادهای Grand Soiree و System Override در این رویداد هم چالش‌های روزانه وجود دارد که با انجام‌شان می‌توانید امتیاز کسب و به‌مرور آیتم‌های تزیینی ویژه دریافت کنید.

البته آیتم‌ها به همین‌جا ختم نمی‌شوند؛ اسکین‌های ویژه‌ی این رویداد برای لجندها و اسلحه به صورت جداگانه با واحد پول درون بازی و یا داشتن بتل پس قابل دسترسی هستند. گل سرسبد این اسکین‌ها Young Blood مخصوص بلادهاند است که در انیمیشن مخصوص او آن را می‌بینیم. هر سری از آیتم‌ها در روزهای خاصی قابل خریداری هستند که زمان‌شان در تصویر زیر قابل مشاهده است.

این رویداد به بازیکنان فرصتی دوباره برای داشتن اسکین‌ رویداد قدیمی Legendary Hunt را هم می‌دهد که آن‌ها هم باز در روزهای مشخصی در دسترس قرار می‌گیرند.

رویداد The Old Ways در بازی Apex Legends را می‌توانید از روز هفتم آوریل (نوزدهم فروردین) روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا