تاریخ انتشار نسخه‌ی استیم Apex Legends اعلام شد

عرضه روی نینتندو سوییچ با تاخیر همراه است

تاریخ انتشار نسخه‌ی استیم Apex Legends اعلام شد مهسا سپاهی ۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار Apex Legends برای استیم

استودیوی بازی‌سازی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) اطلاعات تازه‌ای از بازی Apex Legends و انتشار آن روی استیم و نینتندو سوییچ منتشر کرد.

مدتی پیش توسعه‌دهندگان عنوان تیراندازی بتل رویال Apex Legends اعلام کردند این بازی به زودی برای پلتفرم استیم منتشر می‌شود. این بازی از زمان عرضه‌اش توسط لانچر Origin در دسترس قرار داشته و کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانستند آن را تجربه کنند. خبر خوب آن است که به زودی Apex Legends به استیم می‌آید و روی این پلتفرم محبوب قابل استفاده است.

ریسپاون اینترتیمنت که توسعه‌دهنده‌ی این عنوان بتل رویال به حساب می‌آید، تاریخ انتشار Apex Legends برای استیم را اعلام کرده است. ۴ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ آبان ماه امسال) تاریخ عرضه‌ی ایپکس لجندز برای استیم خواهد بود. جالب است بدانید تاریخ انتشار Apex Legends برای استیم مصادف با شروع فصل هفتم این بازی است و کاربران می‌توانند از ابتدای فصل جدید این عنوان را روی پلتفرم جدید تجربه کنند.

از سوی دیگر، به نظر می‌رسد تاریخ انتشار این اثر ریسپاون اینترتیمنت برای نینتندو سوییچ با تاخیر همراه است. طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، عرضه‌ی Apex Legends برای نینتندو سوییچ به سال آینده‌ی میلادی موکول می‌شود. این خبر توسط چاد گرنیر (Chad Grenier)، یکی از اعضای ارشد تیم توسعه‌دهنده، تایید شده است.

بازی Apex Legends درحال حاضر به صورت کاملا رایگان روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند. همچنین، این بازی از قابلیت کراس پلی بهره‌مند بوده و کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند به همراه یک‌دیگر این عنوان هیجان‌انگیز را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.

به منظور تجربه‌ی بهتر کاربران و موفقیت آن‌ها در بازی Apex Legends، مطلبی در سرگرمی منتشر شده که می‌توانید از آن استفاده کنید و در این عنوان پیروز شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا