فصل سوم Apex Legends در دسترس کاربران قرار گرفت

شروع فصلی تازه در یک بتل‌ رویال ناب

فصل سوم Apex Legends در دسترس کاربران قرار گرفت Masoudezt ۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
فصل سوم Apex Legends

سرانجام انتظار بازیکنان، برای شروع فصل سوم Apex Legends به پایان رسیده و به‌روزرسانی آن در دسترس کاربران قرار گرفته است.

هم‌اکنون فصل سوم Apex Legends شروع شده و به‌روزرسانی محتویات جدید این فصل برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. طبق گفته استودیو ریسپاون، حجم به‌روزرسانی فصل جدید در پلتفرم پلی‌استیشن 4 حدود 8 گیگابایت و در پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی حدود 10 گیگابایت است.

تاکنون جزئیات این به‌روزرسانی، به صورت رسمی اعلام نشده، اما محتوای اضافه شده به فصل سوم این بازی شوتر، به‌خوبی مشخص شده است. به‌ احتمال زیاد، دو مورد قابل توجه اضافه‌ شده به این بازی، یک شخصیت و یک نقشه جدید است. شخصیت اضافه شده به این بازی، Crypto نام داشته که در نقش پشتیبان (Support) در بازی عمل کرده و قابلیت ویژه آن در دسته Recon قرار می‌گیرد. این شخصیت مجهز به یک دوربین بوده که به وسیله آن می‌تواند یک دید کلی از نقشه بازی داشته و حتی دشمنان خود را در نقشه شناسایی کند؛ علاوه بر این مورد، Crypto و دوربینش قابلیت‌ها و عملکردهای  دیگری هم دارند که شما می‌توانید از آن‌ها در میدان نبرد استفاده کنید.

همچنین در فصل جدید Apex Legends، بازیکنان نقشه King’s Canyon را ترک کرده و به نقشه جدید بازی، یعنی World’s Edge، برای یک رقابت مهیج مهاجرت می‌کنند. نقشه جدید بازی بسیار بزرگ‌تر از قبل بوده و شامل موقعیت‌های بسیار متنوع‌تری برای جنگیدن است. به‌عنوان مثال، یکی از موقعیت‌های این نقشه، قطاری است که در منطقه در حال حرکت بوده و موقعیت بسیار خوبی برای وقوع درگیری‌های جذاب و هیجان انگیز دارد.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که شخصیت Crypto دارای اسکین‌های بسیار زیبایی بوده که یکی از آن‌ها مربوط به شخصیت Dante در بازی Devil May Cry می‌شود. هم‌اکنون شما می‌توانید این به‌روزرسانی را بر روی بازی خود اعمال کرده و از محتویات جدید آن لذت ببرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا