رویداد جدید Apex Legends با نام Lost Treasures معرفی شد

به همراه پوسته‌های جدید برای شخصیت‌ها و سلاح‌ها

رویداد جدید Apex Legends با نام Lost Treasures معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

در جریان رویداد EA Play Live 2020 از رویداد جدید Apex Legends با نام Lost Treasures رونمایی شد. این رویداد طی روزهای آینده آغاز می‌شود.

در شرایطی که مدت زیادی از آغاز فصل پنجم نمی‌گذرد، ریسپاون اینترتینمنت در جریان EA Play Live 2020 از رویداد جدید Apex Legends با نام Lost Treasures رونمایی کرد. این رویداد از تاریخ ۴ تیر ماه (مصادف با ۲۳ ژوئن) آغاز شده و در تاریخ ۱۷ تیر ماه (مصادف با ۷ جولای) به پایان می‌رسد. رویدادهایی که در گذشته برگزار شده بودند، روی یک شخصیت خاص تمرکز داشتند. این موضوع برای Lost Treasures هم صدق می‌کند. جدیدترین رویداد با محوریت کریپتو بوده و قرار است همزمان با آغاز آن یک منطقه‌ی ویژه که بر اساس این شخصیت طراحی شده به نقشه اضافه شود.

از دیگر تغییراتی که Lost Treasures به Apex Legends می‌آورد، می‌توان به حذف Respawn Beacon و اضافه شدن یک آیتم جدید تحت عنوان Mobile Respawn Beacon اشاره کرد. این آیتم در سراسر نقشه پراکنده شده و کاربر پس از یافتن می‌تواند از آن برای بازگرداندن همگروهی کشته شده استفاده کند. توجه داشته باشید موبایل ریسپاون بیکن باید در یک سطح صاف مورد استفاده قرار بگیرد. در ضمن، کاربران این بتل رویال می‌توانند منتظر اضافه شدن پوسته‌های اختصاصی و جدید برای شخصیت‌ها و سلاح‌ها باشند.

در کنار رویداد Lost Treasures، یک حالت جدید تحت عنوان Armed and Dangerous Evolved هم معرفی شد که نسخه‌ی جدید Armed and Dangerous محسوب می‌شود. مطابق انتظار، سلاح‌ها تنها به اسنایپرها و شاتگان‌ها خلاصه می‌شوند و خبری از کلت یا مسلسل‌های سبک نیست. برای جذاب‌تر شدن رقابت‌ها هم تمامی انواع زره‌ها به جز ایو (Evo) حذف شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا