تماشا کنید: با قابلیت‌های فیوز در Apex Legends آشنا شوید

او علاقه‌ی بسیاری به انفجار دارد

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با انتشار یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای از قابلیت‌های فیوز در Apex Legends رونمایی کرده است.

ریسپاون اینترتینمنت اواخر دی قسمت جدید از سری ویدیوهای Stories from the Outlands را در یوتیوب منتشر کرد که Good as Gold نام داشت. این ویدیو در حدود چهار دقیقه زمان داشته و سرگذشت شخصیت جدید Apex Legends را به تصویر می‌کشید که تحت عنوان فیوز شناخته می‌شود. او و بهترین دوستش مکس به سیاره‌ی سالو تعلق دارند. آن‌ها در جریان یکی از ماجراجویی‌های مشترک خود نارنجکی از جنس طلا را می‌یابند. اگرچه دوستی‌شان طی سال‌های بعد ادامه داشته و ماموریت‌های زیادی را با هم انجام می‌دهند اما همیشه بر سر تصاحب نارنجک اختلاف داشتند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه مکس باعث می‌شود نارنجک منفجر شده و دست راست فیوز قطع شود.

در حالی که فاصله‌ی چندانی با شروع فصل هشتم رقابت‌ها نداریم، ریسپاون اینترتینمنت تریلر جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که به معرفی قابلیت‌های فیوز در Apex Legends می‌پردازد. با توجه به ویدیو، قابلیت Passive او Grenadier نام داشته و استفاده‌ی موثرتر از نارنجک‌ها است. فیوز به واسطه‌ی دست رباتیک خود نه تنها نارنجک‌ها را سریع‌تر و دقیق‌تر پرتاب می‌کند، بلکه می‌تواند آن‌ها را تا فاصله‌ی دورتری بیاندازد. علاوه بر این، کوله‌پشتی‌های این شخصیت یک اسلات بیشتر دارند که به صورت اختصاصی برای نارنجک‌ها در نظر گرفته شده است. قابلیت Tactical او، با نام Knuckle Cluster شناخته می‌شود. او به واسطه‌ی دست رباتیک می‌تواند بک بمب خوشه‌ای را به سمت هدف مورد نظر پرتاب کند.

در انتها، به قابلیت Ultimate فیوز می‌رسیم که The Motherlode نامگذاری شده است اما تحت عنوان Wally هم شناخته می‌شود. این شخصیت با استفاده از لانچر بزرگی که همراه خود دارد قادر است دشمنان را در یک حلقه‌ی آتش محاصره کند. این اقدام باعث می‌شود قدرت مانوردهی جوخه‌های رقیب کاهش پیدا کرده و به راحتی در تیررس قرار بگیرند. در ضمن، با توجه به توضیحاتی که در ثانیه‌های ابتدایی تریلر توسط راوی ارائه می‌شود، فیوز در گذشته یک مزدور بوده و علاقه‌ی بسیاری هم به ایجاد آشوب با استفاده از انفجار دارد؛ مواردی که در تریلر معرفی اشاره‌های مستقیم و غیرمستقیمی به آن‌ها شده بود.

فیوز، تنها محتوای جدیدی نیست که همزمان با فصل هشتم به Apex Legends می‌آید. علاقه‌مندان می‌توانند خود را برای سلاح تازه‌ای به نام 30-30 ریپیتر و یک بتل پس کاملا جدید آماده کنند. علاوه بر این، نقشه‌ی Kings Canyon دچار تغییرات قابل‌توجهی خواهد شد. در تریلر لانچ فصل هشتم سفینه‌ی عظیم فیوز مورد حمله‌ی شخصیتی به نام مگی قرار گرفت و در کینگز کنین سقوط کرد. علاوه بر این، انفجارهای دیگری را هم شاهد بودیم؛ انفجارهایی که تغییرات زیادی را در محیط به وجود آورده‌اند. در انتها، لازم به ذکر است فصل هشتم سه روز دیگر از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا