#مهسا_امینی

بازی Apex Legends ماه آینده به Nintendo Switch می‌آید

همراه با جایزه برای اولین کسانی که این نسخه را تجربه کنند

بازی Apex Legends ماه آینده به Nintendo Switch می‌آید عرفان بدری ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Apex Legends

شرکت Electronic Arts به تازگی تاریخ انتشار بازی Apex Legends را برای کنسول Nintendo Switch تائید کرده است. این نسخه در تاریخ 9 مارس (19 اسفند) در دسترس قرار می‌گیرد و پاداشی برای کسانی که تا دو هفته پس از انتشار آن را تجربه کنند، در نظر گرفته شده است.

بازی Apex Legends یکی از عناوین محبوب در سبک بتل رویال است که طرفداران زیادی دارد و عده عظیمی از بازیکن‌ها به تجربه آن می‌پردازند. این عنوان که توسط توسعه دهندگان مجموعه Titanfall، یعنی استودیوی Respawn Entertainment ساخته شده، در اوایل انتشار خود در سال 2019 سر و صدای زیادی به پا کرد، سر و صدای زیادی به پا کرد و از همان تبدیل به یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های رایگان شد. Apex Legends فعلا تنها برای رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One در دسترس است، اما به‌زودی نسخه Nintendo Switch و موبایلی بازی نیز منتشر خواهد شد.

شرکت Electronic Arts مدتی پیش تاریخ عرضه نسخه Nintendo Switch بازی Apex Legends را تائید کرد. این نسخه ابتدا برای عرضه در اواخر سال گذشته میلادی برنامه‌ریزی شده بود، اما تاخیر خورد و اکنون قرار است در تاریخ 9 مارس (19 اسفند) در دسترس قرار بگیرد. این شرکت همچنین پاداش‌هایی را برای بازیکن‌ها در نظر گرفته است. هر بازیکنی که بتل پس فصل هشتم بازی را در نسخه Nintendo Switch آن خریداری کند، 30 لول رایگان دریافت خواهد کرد. همچنین افرادی که تا دو هفته پس انتشار این نسخه آن را تجربه کنند، دو برابر XP دریافت خواهند کرد که می‌توانند آن را به پلتفرم‌های دیگر نیز انتقال دهند.

پورت نسخه Nintendo Switch بازی Apex Legends بر عهده استدیوی Panic Button بوده که پیش از این پورت عناوینی از جمله Doom 2016 ، Wolfenstein II: The New Colossus و Warfare را نیز بر روی Nintendo Switch انجام داده است.

کارگردان بازی Apex Legends، چاد گرنیر، درباره انتشار این عنوان بر روی کنسول Nintendo Switch گفت:

پورت Apex Legends بر روی کوچک‌ترین صفحه‌ای که بازی روی آن قابل تجربه است، موفقیت بزرگیست و ما بدون دوستانمان در Panic Button نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم. ما بسیار به این افتخار می‌کنیم که تیم ما توانست با یکسری بهینه‌سازی‌های هوشمند یک تجربه کامل از Apex Legends را بر روی Nintendo Switch ارائه بدهد. ما نمی‌توانیم منتظر دیدن استقبال بازیکنان در این پلتفرم جدید باشیم.

بازی Apex Legends قرار است در سال 2022 برای موبایل‌های هوشمند اندرویدی و iOS نیز در دسترس قرار بگیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا