تیزرهای جدید بازی Apex Legends به سیزدهمین لجند اشاره می‌کنند

امشب یک ویدیوی داستانی جدید پخش می‌شود

تیزرهای جدید بازی Apex Legends به سیزدهمین لجند اشاره می‌کنند سید مجتبی محمودی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
سیزدهمین لجند بازی Apex Legends

استودیوی Respawn Entertainment تیزرهای جدیدی در اکانت توییتر رسمی بازی Apex Legends منتشر کرده است که ظاهرا به سیزدهمین لجند ربط دارند.

در حال حاضر کمتر از دو هفته تا آغاز فصل پنجم بازی Apex Legends باقی مانده است. طبق عادت، استودیوی ریسپان هر فصل یک لجند جدید به بازی اضافه می‌کند و در کنارش محتواهای جدیدی را به ارمغان می‌آورد. از سوی دیگر، استخراج‌کنندگان اطلاعات و هکرها چند هفته‌ای هست که به جان فایل‌های بازی افتاده‌اند تا اطلاعاتی از محتواهای بعدی به‌دست بیاورند.

دیروز و امروز اکانت رسمی Apex Legends در توییتر پست‌هایی منتشر کرده است که احتمالا مربوط به یک لجند جدید هستند که قرار است در فصل پنجم به بازی اضافه شود.

اما محتوای این تیزرها چیست؟ در صورتی که متون موجود در تصویر اول را با دقت بخوانید، متوجه می‌شوید که به Revenant آخرین لجند اضافه شده به بازی ارتباط دارند. این شخصیت در دنیای فرنچایز تایتان‌فال (که Apex Legends هم جزو آن است) یک قاتل حرفه‌ای کم‌نظیر محسوب می‌شد، اما شرکت Hammond Robotics با جایگزین کردن اکثر اعضای بدنش، او را به یک روبات و ماشین کشتار جاودان تبدیل کرد. در این بین اما برنامه‌ریزی‌های او با مشکل روبرو شد و در نتیجه، خاطرات گذشته‌ی خود را به یاد آورد و فهمید که چه بلایی به سر او آورده‌اند. حالا او به دنبال گرفتن انتقام خود از Hammond Robotics و مسببان این کار است.

متون تصویر دوم ظاهرا به مواردی اشاره دارد که بیشتر یک پیش‌زمینه‌ی داستانی برای Revenant به حساب می‌آید. پس احتمال دارد سازندگان در فصل پنجم بیشتر به گذشته‌ی این شخصیت بپردازند.

از سوی دیگر این سوال پیش می‌آید که سیزدهمین لجند بازی Apex Legends چه کسی خواهد بود؟ جواب این سوال را باید نزد دیتاماینرها یا همان استخراج‌کنندگان اطلاعات پیدا کرد که موفق شده‌اند تا موارد جدیدی از فایل‌های بازی بیرون بکشند. طبق این اطلاعات، لجند بعدی Loba نام دارد و یک زن جوان است که در دزدی مهارت دارد. تصویر پایین ظاهر او را نشان می‌دهد.

حال او دقیقا کیست؟ در صورتی که تریلر انتشار فصل چهارم بازی را تماشا کرده باشید، می‌دانید که Revenant در آن‌جا به یک رستوران حمله کرد تا هدفی به نام Marcos Andrade را بکشد. او تقریبا تمام افراد حاضر در رستوران از جمله مارکوس و همسرش را کشت و تنها دختر آن‌ها بود که زنده ماند. دختری که حالا به دنبال انتقام می‌گردد. دلیل دیگری که باعث می‌شود مطمئن باشیم Loba همان دختر است به اسم او برمی‌گردد. این کلمه در زبان پرتغالی به معنای «گرگ» است. در همان تریلر هم دیدیم که مارکوس به دخترش مجسمه‌ای با حکاکی سر گرگ هدیه می‌دهد.

دیتاماینرها علاوه بر تصویر Loba حتی موفق به آگاهی از توانایی‌ها و حرکات تمام‌کننده‌ی او شده‌اند که البته ترجیح می‌دهم برای حفظ جذابیت به آن‌ها اشاره نکنم و شما را تا زمان رونمایی رسمی منتظر بگذارم. به طور حتم حضور Loba و رویارویی او با Revenant می‌تواند لحظات جذابی را رقم بزند.

اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی ریسپان به همین جا ختم نمی‌شود. امشب ساعت ۲۱:۳۰ قرار است قسمت جدید از سری ویدیوهای داستانی Stories From the Outlands با نام Legacy of A Thief منتشر شود که احتمالا روی شخصیت Loba تمرکز دارد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا