رویداد جدید بازی Apex Legends را همین حالا تجربه کنید

شخصیت Mirage تجربه‌ی متفاوتی برای‌تان تدارک دیده است

رویداد جدید بازی Apex Legends

در جریان مراسم The Game Awards از یک رویداد جدید در بازی Apex Legends مخصوص تعطیلات انتهای سال میلادی رونمایی شد. رویدادی که یک حالت جدید به بازی اضافه می‌کند.

این رویداد Mirage’s Holo-Bash نام دارد و تا پایان هفتم ژانویه‌ی سال میلادی آینده (۱۷ دی ۱۳۹۸) جریان خواهد داشت. میزبان این رویداد، شخصیت پرحرف و وراج Mirage است که طبق معمول سرتان را با حرف زدن زیاد درد می‌آورد! در این رویداد یک محوطه‌ی تفریحی در نقشه‌ی فعلی بازی با نام Mirage Voyage قرار دارد که هنگام فرود می‌توانید مکانش را از آتش‌بازی‌ها بفهمید. یک حالت بازی جدید به نام Winter Express هم در طی این رویداد قابل تجربه است. در این حالت که سه تیم سه‌نفره را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد، قطار موجود در نقشه بین چک‌پوینت‌های مختلفی حرکت می‌کند و هدف هر تیم تصاحب آن قطار است. هر تیمی که سه بار قطار را تصاحب کند برنده‌ی نهایی خواهد بود. اسکین‌های جدید با تم کریسمس برای تمام شخصیت‌ها و تعدادی از سلاح‌ها موجود خواهد بود که با انجام چالش‌های مختلف و یا با پول واقعی می‌توانید آن‌ها را صاحب شوید. از امروز تا سه‌شنبه هم در بازی امتیاز تجربه‌تان دو برابر خواهد شد.

رویداد جدید بازی Apex Legends را همین حالا می‌توانید روی سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید. این عنوان موفق شد تا در مراسم The Game Awards جایزه‌ی بهترین بازی چندنفره را از آن خود کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا