تماشا کنید: با رویداد جدید بازی ایپکس لجندز به استقبال هالووین بروید!

این رویداد طی روزهای آتی برگزار می‌شود

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از رویداد Monsters Within بازی Apex Legends رونمایی کرده که به مناسبت جشن هالووین برگزار می‌شود.

ناشران بزرگ معمولا قبل از عرضه یک محصول، کمپین تبلیغاتی بزرگی را راه می‌اندازند تا بدین ترتیب، آن را به طیف گسترده‌تری از مخاطبان هدف بشناسانند. الکترونیک آرتز برخلاف این رویه عمل کرد و جدیدترین محصول ریسپاون اینترتینمنت را به صورت ناگهانی در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. Apex Legends به واسطه گیم پلی نوآورانه و سیستم پیشرفت کم‌نقص خود مورد توجه قرار گرفت و طی حدودا دو سال توانست به مرز ۱۰۰ میلیون کاربر برسد. در ضمن، اسپین آف تایتال فال طی سال‌های گذشته محتویات جدید زیادی دریافت کرده و محل برگزاری رویدادهای زمانی متعددی بوده است؛ رویدادهایی که به مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شوند.

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود رویداد Monsters Within بازی Apex Legends را معرفی کرده است. این رویداد به مناسبت هالووین بوده که در ۳۱ اکتبر (مصادف با ۹ آبان سال ۱۴۰۰) آغاز شده و در ۱ نوامبر (مصادف با ۱۰ مهر) به انتها می‌رسد. هالووین در گذشته به مردم مسیحی اختصاص داشت اما امروزه به جشنی پرطرفدار تبدیل شده و در اکثر کشورهای جهان آن را گرامی می‌دارند. رویدادی که که ریسپاون اینترتینمنت تدارک دیده، مانند دیگر رویدادهای زمانی شامل محتویات زیادی می‌شود. یکی از شاخص‌ترین محتویات، نقشه Encore است که به صورت اختصاصی برای مد Arena طراحی شد. این نقشه در Boreas واقع شده که زادگاه سیر (جدیدترین کاراکتر بازی) به شمار می‌رود.

نقشه Encore وسعت بالایی داشته و مانند نقشه‌های قبلی دارای دو نقطه مرتفع است که دقیقا در دو طرف نقشه قرار دارند: VIP Lounge و Performance Stage. ریسپاون اینترتینمنت تاکید دارد کاربران برای کسب پیروزی در نقشه جدید Arena به همکاری تیمی، استراتژی مناسب و آگاهی محیطی نیاز دارند. مطابق انتظار، Encore تنها موردی نیست که آپدیت جدید در خود جای داده است. آپدیت مزبور مد Shadow Royale را بازمی‌گرداند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، رقابت‌های این مد در نیمه شب King’s Canyon رخ می‌دهد. همچنین کاربری که کشته شده‌، در قالب سایه بازگشته و می‌تواند انتقام بگیرد. سایه‌ها هیچ محدودیتی نداشته و تا زمانی یکی از اعضای گروهشان همچنان زنده باشد، به نقشه ریسپاون می‌شوند.

رویداد Monsters Within بازی Apex Legends در مدت ۳ هفته برگزار شده و هر هفته، شاهد اضافه شدن مجموعه جدیدی از چالش‌ها هستیم. کاربر می‌تواند آن‌ها را مطابق توضیحات خواسته شده انجام داده و به واسطه امتیازهای دریافتی، پاداش‌های ارزشمندی را دریافت کند. تیم توسعه مجموعا ۴۰ آیتم جدید آماده کرده که برای طراحی‌شان از هالووین الهام گرفته شده است. کاربر برای دریافت آیتم‌ها می‌تواند بسته‌های Monsters Within را با پرداخت ۴۰۰ سکه ایپکس خریداری کند. سازندگان تاکید کرده‌اند بسته‌ها هرگز شامل آیتم‌های تکراری نشده و کاربر با هر بار خرید، موارد جدیدی را دریافت می‌کند. در ضمن، کاربر قادر خواهند بود با استفاده از مواد اولیه (Crafting Metals) آیتم‌ها را بسازد. هزینه ساخت آیتم‌ها با استفاده از مواد اولیه احتمالا با گذشت دو فصل از برگزاری رویداد کاهش می‌یابند.

در صورتی که از طرفداران ایپکس لجندز باشید، باید بدانید ریسپاون اینترتینمنت سال‌‌های گذشته هم رویدادهای زمانی‌ای را به مناسبت هالووین برگزار کرده بود. استودیو آمریکایی اعلام کرده برخی از آیتم‌هایی که به رویدادهای هالووین قدیمی اختصاص دارند، به فروشگاه اضافه شده و قابل‌خریداری می‌شوند. در انتها، لازم به ذکر است رویداد جدید در بازه زمانی ۲۰ مهر الی ۱۱ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۲ اکتبر الی ۲ نوامبر) برگزار می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا