توسعه دهندگان Apex Legends از احتمال اضافه شدن کراس‌پلی می‌گویند

به زودی این ویژگی برای برخی از بازی‌های آنلاین ضروری خواهد شد

توسعه دهندگان Apex Legends از احتمال اضافه شدن کراس‌پلی می‌گویند مهسا سپاهی ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Apex Legends

بازی Apex Legends یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین عناوین بتل‌ رویال شمرده می‌شود اما کاربران از داشتن یک ویژگی مهم و کاربردی محروم‌اند؛ کراس‌پلی. این ویژگی به کاربران پلتفرم‌ها‌ی مختلف امکان تشکیل تیم با یک‌دیگر را می‌دهد تا کسانی که دارای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی هستند، بتوانند در کنار یکدیگر این بازی را تجربه کنند.

اخیرا Dusty Welch و Chad Grenier، توسعه دهندگان Apex Legends، طی یک مصاحبه در مورد اضافه کردن کراس‌پلی به این بازی صحبت کردند. آن‌ها گفته‌اند که به اضافه کردن این ویژگی راغب هستند و به زودی کراس‌پلی برای بازی‌های آنلاین به یک مسئله‌ی ضروری تبدیل خواهد شد. Welch می‌گوید به شخصه دوست دارد با همکارش Grenier بازی کند اما آن‌ها از دو پلتفرم مختلف استفاده می‌کنند.

شخصا بله. ما خیلی دوست داریم این تجربه را داشته باشیم و آخر هفته‌ها تیم خودمان را تشکیل دهیم. من فکر می‌کنم کراس‌پلی چیز مهمی است که باید به آن بپردازیم.

هنوز مشخص نیست این ویژگی به Apex Legends اضافه خواهد شد یا خیر و توسعه‌ دهندگان هم این موضوع را تایید نکرده‌اند. در هر صورت استودیو Respawn باید فکری به حال این موضوع بکند چون برخی از رقبای اصلی این بازی مثل Fortnite و Destiny 2 همین حالا هم این خصوصیت را دارند. همچنین کاربران فرنچایز ‌Call of Duty در عناوین Modern Warfare و Warzone می‌توانند از کراس‌پلی بهره ببرند.

بازی Apex Legends سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط الکترونیک آرتز منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا