محتوای جدید Pirates of Blood Wind به بازی Anthem اضافه می‌شود

دزدان دریایی در زمان آینده؟

محتوای جدید Pirates of Blood Wind به بازی Anthem اضافه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Anthem

کریستین دایلی، یکی از اعضای استودیوی BioWare، با انتشار یک کانسپت آرت محتوای جدید بازی Anthem را معرفی کرد.

به‌ نظر می‌رسد شرکت BioWare هنوز هم به Anthem امید دارد و برای بهتر شدن این بازی می‌خواهد تلاش کند. مدتی پیش این استودیو به طور سربسته از برنامه‌ها و به‌روزرسانی‌های خود برای این عنوان خبر داده و از تلاش برای رفع برخی باگ‌ها و مشکلات آن گفته بود. چندی پیش کریستین دایلی، یکی از اعضای BioWare شهر داستین، اعلام کرد بازی Anthem قرار است وارد مرحله‌ی تازه‌ای شود. او گفت مجموعه‌ی BioWare ایده‌های زیادی برای این بازی در سر دارند و امیدوارند این ایده‌ها عملی شوند.

بازی Anthem

حالا که چند ماهی از ادعای توسعه‌دهندگان گذشته، کانسپت آرتی از طرف کریستین دایلی، یکی از اعضای استودیوی BioWare، منتشر شده که نظرها را به‌ خود جلب کرده است. در این تصویر المان‌های دزدان دریایی به چشم می‌خورد که با توجه به سبک علمی تخیلی Anthem، از دید برخی افراد بسیار عجیب شمرده می‌شود. این محتوا که Pirates of Blood Wind نام دارد، قرار است فکشن‌ و کلاس جدیدی به بازی اضافه کند. طبق گفته‌ی دایلی، توسعه‌دهندگان قصد دارند نقش دزدان دریایی را در زمان آینده به تصویر بکشند.

در این عنوان علمی تخیلی، بازیکنان در یک سیاره‌ی ناشناخته در نقش Freelancerها هستند که لباس‌های زره‌ای و جنگی پوشیده و به آن‌ها توانایی و ویژگی‌های به‌خصوصی می‌دهد. باید دید با اضافه شدن یک کلاس جدید که از عناصر دزدان دریایی بهره می‌برد، قرار است چه چالش‌ها و قابلیت‌های تازه‌ای در اختیار کاربران این اثر اکشن نقش‌آفرینی قرار بگیرد.

دایلی می‌گوید او و بقیه‌ی تیمش معتقدند که بازی Anthem در مسیر خوبی پیش خواهد رفت و امیدوار هستند مردم هم همین فکر را بکنند. تاریخ انتشار این به‌روزرسانی اعلام نشده است. این عنوان نقش‌آفرینی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا