#مهسا_امینی

شخصیت‌های منفی The Witcher نقش پررنگ‌تری در فصل دوم خواهند داشت

منتظر پاسخ سوال‌هایتان باشید

شخصیت‌های منفی The Witcher

با توجه به توییتی که لائورن اس. هیسریچ اخیرا منتشر کرده، در جریان فصل دوم بیشتر با شخصیت‌های منفی The Witcher آشنا خواهیم شد.

به لطف سه‌گانه‌ای که استودیوی بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد طی سال‌های ۲۰۰۷ الی ۲۰۱۵ میلادی منتشر کرد، فرنچایز ویچر به محبوبیت بسیاری در سراسر جهان دست یافت. همین موضوع هم باعث شد مدیران نتفلیکس امتیاز ساخت اقتباس تلویزیونی آن را خریده و دست به کار شوند. اگرچه طرفداران در ابتدا شک و تردیدهایی داشتند اما سریال The Witcher توانست به موفقیت‌های بسیاری دست یافته و نظر مثبت مخاطبان خود را به‌دست بیاورد؛ مخاطبانی که از هم اکنون برای آغاز فصل دوم لحظه‌شماری می‌کنند.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) که به عنوان شورانر روی اقتباس تلویزیونی ویچر کار می‌کند، شب گذشته توییتی را منتشر کرد که طبق آن فرینجلا ویگو و کهیر حضور پررنگ‌تری در فصل دوم خواهند داشت. این دو همزمان با نزدیک شدن به نقطه‌ی اوج داستان در قسمت‌های پایانی فصل اول، به شخصیت‌های منفی The Witcher تبدیل شدند. با این حال، سوال‌های بسیاری پیرامونشان وجود دارد که مخاطبان جوابی برای آن‌ها ندارند؛ به خصوص آن دسته از مخاطبانی که رمان‌ها را مطالعه نکردند. هیسریچ در توییت اخیر خود نوشت:

بی‌صبرانه منتظر این هستم که در فصل دوم به شکل عمیق‌تری به فرینجلا و کهیر بپردازیم. اینکه آن‌ها واقعا چه کسی هستند، چرا نیلفگارد برای آن‌ها حائز اهمیت است و در ادامه‌ی کار به چه نقطه‌ای می‌رسند؟ پرداختن به این دو، یکی از بخش‌های مورد علاقه‌ی من در فصل دوم است.

انتشار این متن توسط لائورن اس. هیسریچ بازخوردهای متفاوتی را از سوی کاربران توییتر به همراه داشت. عده‌ای از طرفداران نظر چندان مثبتی نسبت به پرداختن بیشتر به فرینجلا و کهیر ندارند. آن‎‌ها معتقدند گرالت آنطور که باید و شاید در جریان فصل اول حضور نداشت و نگران هستند این رویه در فصل دوم هم ادامه داشته باشد. عده‌‌ای دیگر نسبت به تغییراتی که در فرینجلا در مقایسه رمان‌ها به وجود آمده است انتقاد داشتند. در این میان، تعدادی هم با خواندن متن هیجان‌زده شده و بی‌صبرانه منتظر پرداخت بیشتر به این دو شخصیت، به خصوص فرینجلا هستند.

اگرچه اطلاعات جسته و گریخته‌ای از فصل دوم منتشر شده اما هنوز نمی‌دانیم سازندگان چه مسیری را برای ادامه‌ی The Witcher انتخاب کرده‌اند. با این حال، از یک موضوع مطمئن هستیم. لائورن اس. هیسریچ در یکی از مصاحبه‌های خود پس از پخش فصل اول اطمینان داد داستان در قسمت‌های بعدی به شکل منسجم و خطی روایت می‌شود. یکی از نقاط ضعف فصل اول، آشفتگی در روایت وقایع داستان بود که بازخورد منفی تعداد قابل‌توجهی از مخاطبان را به همراه داشت.

فیلمبرداری فصل دوم The Witcher به دلیل بحران جهانی کرونا متوقف شده است. در حال حاضر مشخص نیست این اتفاق روی زمان بازگشت سریال تاثیر می‌گذارد یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا