ویدیو فیلم مرد مورچه ای 3 و آزاد شدن کسی از زندان! + زیرنویس فارسی

پدر و دختر مورچه‌ای

در ویدیو فیلم مرد مورچه ای 3Ant-Man 3 که به تازگی منتشر شده، می‌توانید شاهد دیالوگ‌هایی بین اسکات لنگ (Scott Lang) و دخترش کسی (Cassie) باشید.

در ودیو بالا که مربوط به فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania است، می‌توانید ببینید که کسی لنگ، پدرش اسکات و همچنین هوپ ون داین (Hope Van Dyne) داخل خودرو هستند و به سمت مقصدی حرکت می‌کنند. با این وجود، اگر به لباس تن کسی دقت کنید، مشخص است که ظاهرا او به تازگی از همان سکانس زندان در تریلر دوم آزاد شده و این صحنه پس از بیرون آوردن او خواهد بود.

اسکات درباره فعالیت‌های دخترش در رابطه با جهان کوانتوم به او هشدار می‌دهد، اما می‌بینیم که ظاهرا کسی حتی برای خود یک زره مخصوص مرد مورچه ای را هم ساخته است! این نشان می‌دهد که ظاهرا حتی بدون اینکه نیاز به آموزش اسکات باشد، کسی خودش اطلاعات بسیاری را درباره رازهای خانواده‌اش به دست آورده و هرگز زندگی عادی نخواهد داشت.

در واقع او خود در یک دیالوگ همین موضوع را به پدرش می‌گوید؛ او وقتی تنها ۶ سالش بود، یک مرد با لباس شبیه به زنبور (همان یلوجکت) قصد داشت تا آ‌ن‌ها را از بین ببرد. پس با این حساب، منطقی است که زندگی کسی متفاوت شود. با این وجود در ویدیو فیلم مرد مورچه ای 3 می‌بینیم که ظاهرا تنها چیزی که اسکات برای دخترش می‌خواهد، یک زندگی معمولی و بدون استرس است.

با این حال وقتی که هوپ سعی می‌کند تا با روشن کردن ضبط داخل ماشین فضا را عوض کند، کتاب صوتی انت من پخش می‌شود؛ اثری که توسط اسکات لنگ با عنوان Look Out For The Little Guy نوشته شده و حتی قرار است تا در جهان واقعی به فروش برسد! این نشانه‌ها عملا خبر مرگ اسکات در فیلم مورد انتظار Ant-Man 3 را با احتمال بیشتری جلو می‌برند و احتمالا باید شاهد یک فداکاری از این کاراکتر باشیم.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا