#مهسا_امینی

حضور یکی دیگر از ابرقهرمانان دی‌سی در اسنایدر کات Justice Leauge تایید شد

اینبار نوبت خودنمایی مارشن من‌هانتر است

شخصیت مارشن من‌هانتر

این‌طور که به نظر می‌رسد، طرفداران فیلم‌های دی‌سی باید خود را برای حضور مارشن من‌هانتر در اسنایدر کات Justice League آماده کنند.

وقتی زک اسنایدر (Zack Snyder) اولین قدم‌ها را برای ساخت Justice Leauge برمی‌داشت، ایده‌های بزرگی را در ذهن خود می‌پروراند. او قصد داشت در کنار ابرقهرمانان اصلی (بتمن، سوپرمن من، واندر وومن، فلش، سایبورگ و آکوامن)، تعدادی از دیگر ابرقهرمانان شناخته شده‌ی کمیک بوک‌ها هم در پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی حضور داشته باشند اما مرگ دخترش در اثر خودکشی چنین اجازه‌ای نداد. جاس ویدون (Joss Whedon) کارگردان جایگزین هم بنا به دلایلی از ایده‌های اسنایدر استفاده نکرد و به طبع، تعداد قابل‌توجهی از شخصیت‌ها و خط‌های داستانی از نسخه‌ی نهایی فیلم حذف شدند.

طرفداران در ابتدا نمی‌دانستند زک اسنایدر چنین برنامه‌های بزرگی برای Justice Leauge دارد و فکر می‌کردند تفاوت میان نسخه‌ی اولیه و نسخه‌ی نهایی تنها به چند صحنه‌ی نه چندان مهم ختم می‌شود. آن‌ها به محض پی بردن به این موضوع، کمپینی را تحت عنوان ReleaseTheSnyderCut راه اندازی کردند که نتیجه‌ی آن انتشار پست‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی و همچنین چاپ پوسترهای بزرگ برای نصب در شهرهای مختلف بود. تلاش‌های آن‌ها جواب داد و پس از سه سال، استودیوی برادران وارنر بالاخره رضایت داد نسخه‌ی مد نظر اسنایدر در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. این فیلمساز آمریکایی حالا فرصت مناسبی دارد تا برنامه‌های بزرگ خود را عملی کند.

اگر دو فیلم Man of Steel و Batman v Superman: Dawn of Justice را با دقت تماشا کرده باشید، احتمالا باید ژنرال سوانویک با نقش‌آفرینی هری لنیکس (Harry Lennix) را به یاد بیاورید. این شخصیت در واقع ابرقهرمانی به نام مارشن من‌هانتر است که قرار بود در جریان Justice Leauge فرم واقعی او را برای نخستین بار ببینیم اما جاس ویدون صحنه‌ی مربوط به او را به طور کامل حذف کرد. با توجه به پست‌هایی که لنیکس و اسنایدر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند، صحنه‌ی مربوط به ابرقهرمان شنل پوش در اسنایدر کات Justice League مورد استفاده قرار می‌گیرد. در جریان این صحنه، لویس لین و مارتا کنت به همراه سوانویک در یک اتاق حضور دارند. جنرال برای مدت کوتاهی به فرم واقعی خود درآمده و سپس به حالت قبلی بازمی‌گردد.

مارشن من‌هانتر در واقع جون جونز نام داشته و از نژاد گرین مارشن است؛ نژادی که به سیاره‌ی مریخ تعلق دارد. دکتر ساول اردل که مشغول آزمایش یک تکنولوژی در حوزه‌ی تلپورت بود، به‌طور اتفاقی باعث می‌شود مارشن من‌هانتر به سیاره‌ی زمین منتقل شود. مارشن به دکتر می‌گوید باید به محل زندگی‌اش بازگردد اما اردل طی اتفاقی کشته می‌شود. بدین ترتیب، مارشن تصمیم می‌گیرد تا زمان ساخت تکنولوژی مورد نیاز برای بازگشت به سیاره‌اش در ظاهر یک کارآگاه پلیس به مبارزه با جرم و جنایت بپردازد. او یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های حاضر در کمیک بوک‌های دی‌سی بوده و از ویژگی‌هایش می‌توان به قدرت فرانسانی، تحمل بالا، بازسازی بافت از بین رفته یا آسیب دیده، تغییر شکل، تلکنسیس (به حرکت درآوردن اشیا از راه دور و بدون استفاده از ابزارهای فیزیکی) و پرواز اشاره کرد.

مارشن هانتر تنها شخصیت جدیدی نیست که حضورش در اسنایدر کات Justice League تایید شده است. پیش از این، ملاقات مخاطبان با اتم و دارک‌ساید قطعی شده بود. در پایان، لازم به ذکر است که این اثر در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به صورت انحصاری روی سرویس HBO Max عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا