برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
بهترین داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده
1%
  • 0/10

بهترین داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده

روابط خطرناک اما عاشقانه

بهترین داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده ۱ ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

داستان‌هایی که در رابطه با خون آشام‌ها ساخته می‌شوند، همواره مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته‌اند؛ داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده نیز موفق به جذب طرفداران بسیاری شده‌اند که ما در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی بهترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

خون‌ آشام‌ها یکی از محبوب ترین پدیده‌های ماورا طبیعه در داستان انیمه‌های ترسناک به شمار می‌روند که همواره مورد استقبال طرفداران دنیای انیمه و به ویژه این ژانر، قرار گرفته‌اند. این موجودات خارق العاده، با وجود آنکه به نور خورشید حساسیت دارند، اما با این حال همچنان تهدید بزرگی برای انسان‌ها به حساب می‌آیند زیرا که از قدرت‌های فوق العاده زیادی برخوردار هستند. این قدرت‌ها به گونه‌ای هستند که انسان‌ها به سختی می‌توانند توان مقابله با آن را داشته باشند. نکته‌ای که در رابطه با این موجودات وجود دارد این است که منبع اصلی تغذیه آن‌ها خون می‌باشد؛ با وجود آنکه برخی از آن‌ها از خون حیوانات و یا دیگر خون آشام‌ها تغذیه می‌کند، اما با این حال، در همه داستان‌های روایت شده، خون انسان‌ها، به صورت ویژه‌ای، مورد توجه‌ این موجودات قرار گرفته است. به این ترتیب، این گونه داستان‌ها، به طور معمول، فضایی خوفناک را به تصویر می‌کشند؛ اما با این حال، داستان‌ خون آشام در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها، همگی روایت کننده اتفاقات ترسناک نبوده‌اند و در ژانرهایی متنوع، همچون ژانر عاشقانه، ساخته شده‌اند.

خون آشام ها نیز همچون انسان‌ها می توانند از ماهیتی رمانتیک برخوردار باشند که دیدن آن‌ها می‌تواند برای مخاطبان بسیار خوشایند و دلنشین باشد.در طی دهه‌های اخیر، از این موضوع به خصوص، داستان‌های بیشماری روایت شده است. داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده نیز موفق به جذب طرفداران بسیاری، نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان شده‌اند که ما در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی بهترین آن‌ها خواهیم پرداخت. خط داستانی این انیمه‌ها به گونه ای بوده‌اند که تنها پس از مدت زمان کوتاهی، به صورت گسترده‌ای شناخته شده‌اند و مورد تحسین بینندگان و منتقدان قرار گرفته‌اند. دیدن این انیمه‌ها به همه کسانی که تا به امروز آن‌ها را مشاهده نکرده‌اند، به طور قطع، پیشنهاد می‌شود زیرا که هر لحظه از آن‌ها، بدون شک، ارزش تماشا کردن را دارد. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می باشد.

Vampire Dies in No Time

در داستان انیمه شناخته شده با نام Vampire Dies in No Time، کارکتر Draus، با وجود آنکه نقش یک خون آشام را ایفا می‌کند، اما در عین حال، همانند یک پدر و یک همسر بسیار فداکار عمل می کند که برای محافظت از خانواده‌اش، از انجام هیچ کاری دریغ نمی‌کند. به علاوه، ظاهر او نیز به گونه ای طراحی شده‌ است که طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است. این کارکتر، جدا از ظاهر خوبی که دارد، به طرز باورنکردنی نسبت به خانواده‌اش حساس است و همواره خواهان بهترین‌ها برای آن‌هاست. همسر او که میرا (Mira) نام دارد، شخصیت این کارکتر را سرگرم کننده و بامزه توصیف می‌کند. میرا خود زنی بسیار سخت کوش است که به حرفه خود علاقه بسیاری دارد و همواره به بهترین نحو ممکن سعی در انجام دادن آن دارد. نکته جالبی که در رابطه با این خون آشام در انیمه Vampire Dies in No Time وجود دارد این است که این کارکتر حتی با به دست گرفتن عکسی از همسرش در تابوت خود به خواب می‌رود.

Dance with Devils

داستان انیمه شناخته شده با نام «رقص با شیاطین» (Dance with Devils)، یک موزیکال عاشقانه در رابطه با خون آشام‌ها است. خط داستانی این انیمه، زندگی قهرمان و شخصیت اصلی، ریتسوکتا (Ritsuka) را بازگو می‌کند. داستان این انیمه از جایی آغاز می‌شود که این کارکتر درگیر موجودات ماورا طبیعه همچون خون آشام‌ها و شیاطین می‌شود. این کارکتر با موجودات مختلفی ارتباط برقرار می کند و همه این ارتباطات، کم و بیش، بسیار سمی هستند اما نکته جالبی که وجود دارد این است که، با وجود سمی بودنشان، به صورت سرگرم کننده‌ای به تصویر کشیده شده‌اند و به همین خاطر نیز تماشای آن می تواند برای طرفداران این ژانر بسیار خوشایند و سرگرم کننده باشد. برای مثال، خون آشامی که لیندو (Lindo) نام دارد از چندین ویژگی مثبت برخوردار است؛ به عنوان نمونه، او نه تنها برای محافظت کردن از ریتسوکا می‌تواند دست به انجام هر کاری بزند، بلکه از صدای فوق العاده خوبی هم برخوردار است که با آن برای ریتسوکا آواز می‌خواند.

Vampire in The Garden

قهرمان و شخصیت اصلی داستان انیمه Vampire in The Garden، یک شخصیت زن جذاب به نام Fine است که توانایی‌های رقص او بینندگان را به وجد می‌آورد. این کارکتر، با وجود آنکه به خوبی می‌داند که چگونه زندگی خود را به صورت سرگرم کننده‌ای از پیش ببرد، اما با این حال، غم و اندوه عمیقی را در وجود خود احساس می‌کند. او قادر به تجربه کردن یک عشق واقعی و بزرگ است. داستان از جایی آغاز می‌شود که قهرمان و شخصیت اصلی داستان، با کارکتری به نام مومو (Momo)‌ ملاقات می‌کند. مومو یک سرباز انسان است. زمانی که Fine برای اولین بار با مومو آشنا می‌شود، به هیچ عنوان با او، برخلاف دیگر خون آشام‌ها، همانند یک دشمن رفتار نمی‌کند. فاین یک کارکتر صبور و شجاع است. او اجازه نمی‌دهد کسانی که برایش اهمیت دارند، دچار رنج و عدذاب بشوند. این کارکتر با وجود آنکه سعی در بروز احساسات خود ندارد، اما با این حال، می‌داند که چه زمانی باید بر اساس امید و عشق عمل کند.

Irina the Vampire Cosmonaut

به طور معمول، خون آشام در انیمه‌ هایی که تا به امروز ساخته و طراحی شده‌اند، به عنوان موجودی بسیار جدی و ترسناک به تصویر کشیده شده است که از شخصیتی تاریک و سرد برخوردار است. اما با این وجود خون آشام انیمه شناخته شده با نام Irina the Vampire Cosmonaut که ایرینا (Irina) نام دارد، تا حدودی متفاوت است. او در کنار آنکه یک موجود تشنه به خون است، از شخصیتی بسیار بانمک و دوست داشتنی برخوردار است. این کارکتر با وجود شخصیتی که دارد، نه تنها موفق به جذب طرفداران بسیاری شده است، بلکه دیگر کارکترهای داستان را نیز همواره مجذوب خود می کند. اما در کنار شخصیت تحسین برانگیز خود، هیچگاه از بحث و نزاع با دیگران نیز اجتناب نمی‌کند؛ حتی اگر آن فرد معشوقه‌ی او باشد. با پیش رفن داستان، او با کارکتری به نام Lev وارد رابطه‌ای عاشقانه می‌شود و نه تنها او را صادقانه تحسین می‌کند، بلکه سعی دارد تا از او چیزهای زیادی نیز یاد بگیرد.

Vampire Hunter D

دی (D)، قهرمان و شخصیت اصلی انیمه جذاب و دیدنی شناخته شده با نام Vampire Hunter D است که متاسفانه نمی‌توانست روابط خود را برای مدت طولانی حفظ کند. اما با این حال، او همواره در مجذوب کردن دیگر کارکترهای داستان به خود موفق بود و به همین خاطر، در میان طرفداران نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. از بین تمام شخصیت‌های این مجموعه، کارکتر دی بهترین رابطه عاشقانه را با دوریس (Doris) داشت. در ابتدا، داستان به این صورت آغاز می‌شود که به دی گفته می‌شود تا از دوریس در برابر یک لرد خون آشام محافظت کند. با پیش رفتن داستان، این دو کارکتر به همدیگر علاقه‌مند می‌شوند. با این وجود، دی در نهایت تصمیم می‌گیرد تا از دوریس فاصله بگیرد زیرا نگران این مسئله است که شاید در پی احساسات خود نسبت به دوریس، کنترل خونخواهی خود را از دست بدهد. اما واضح است که اگر این دو رابطه خود را ادامه می‌دادند، بدون شک می توانستند در کنار یکدیگر به خوشبختی برسند.

Blood+

کارکتر شناخه شده با نام هاگی (Hagi) در انیمه فوق العاده جذاب و دیدنی Blood+، نقش یک محافظ شخصی را ایفا می‌کند که به خاطر شخصیت دوست داشتنی خود، دیگر کارکترهای داستان را مجذوب خود می‌کند. او از آن دسته از آدم‌هایی به شمار می‌رود که اگر عاشق کسی شود، به راحتی می‌تواند تا لحظه آخر زندگی خود، آن فرد را درست همانند لحظه اولی که به او احساس پیدا کرده است، دوست بدارد و به او عشق بورزد. در خط داستانی این انیمه، هاگی پس از آنکه کارکتری به نام سایا (Saya) را ملاقات می‌کند، به او علاقه‌مند می‌شود و سپس تصمیم می‌گیرد تا احساسات خود را به او اعتراف کند. علاقه هاگی به سایا به گونه‌ای است که بهترین‌ها را برای او می‌خواهد و به همین خاطر نیز، هرگاه سایا را غمگین می‌بیند، او نیز در وجود خود، اندوه عمیقی را احساس می‌کند. این کارکتر، فوق‌ العاده پرشور و وظیفه شناس است و برای خوشحال کردن معشوقه خود از انجام هیچ کاری دریغ نمی‌کند.

Shining Armor to Morana in Castlevania

یکی دیگر از بهترین داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها، داستان عاشقانه مربوط به دو کارکتر انیمه بسیار جذاب و دیدنی شناخته شده با نام Shining Armor to Morana in Castlevania می‌باشد. در خط داستانی این انیمه، کارکترهای استریگا (Striga) و مورانا (Morana)، مدت زمان طولانی است که با همدیگر در یک رابطه عاشقانه به سر می‌برند. استریگا نقش یک ژنرال جنگ را ایفا می‌کند و به خاطر عشق واقعی و بزرگی که نسبت به مورانا در وجود خود احساس می‌کند، همواره سعی در محافظت از او دارد. هردوی این کارکترها خون آشام هستند و هر کدام از آن‌ها، به روش خود به دیگری کمک می‌کند تا زندگی بهتر و آسوده‌تری داشته باشد. مورانا خود یک فرد نابغه است که به عنوان استراتژیست قبیله خون آشام‌های زن کار می‌کند. این دو کارکتر، در کنار همدیگر زوج فوق العاده‌ای را تشکیل داده‌اند که دیدن آن می‌تواند برای مخاطبان بسیار خوشایند و دلنشین باشد؛ به همین خاطر نیز، دیدن این انیمه به همه کسانی که تا به امروز نیز آن را مشاهده نکرده‌اند، به طور قطع، پیشنهاد می‌شود.

Hakuouki

کارکتر شناخته شده با نام توشیزو هیجیکاتا (Toshizu Hijikata)، در انیمه زیبا و هیجان انگیز Hakuouki، یک جنگجوی محافظ است؛ اما با این حال، با پیش رفتن داستان مشخص می‌شود که او از یک وجهه عاطفی و لطیف نیز برخوردار است که دیدن آن از نظر بینندگان بسیار دوست داشتنی تلقی می‌شود. این کارکتر برای زنان احترام خاصی قائل است. با پیش رفتن داستان، توشیزو با زنی به نام چیزورو (Chizuru) آشنا می‌شود و به او علاقه پیدا می‌کند. پس از آن، او حاضر می‌شود تا برای محافظت از معشوقه خود، دست به انجام هر کاری بزند. نحوه ارتباط گرفتن این دو کارکتر با همدیگر به قدری دلنشین است که همین مسئله باعث شده است تا آن‌ها بتوانند برخی از عاشقانه‌ترین لحظات را در انیمه‌های رمانتیک ساخته شده در تمام دوران‌ها را رقم بزنند. از این رو، دیدن این انیمه به همه کسانی که به دنبال تماشای یک داستان عاشقانه سرگرم کننده هستند، بدون شک، پیشنهاد می‌شود.

Castlevania

یکی دیگر از بهترین داستان عاشقانه خون آشام در انیمه های ساخته شده تمام دوران‌ها، داستان عاشقانه مربوط به دو کارکتر انیمه بسیار جذاب و دیدنی شناخته شده با نام Castlevania می‌باشد. بین دو کارکتر Alucard و Sypha لحظات عاشقانه‌ای وجود دارد اما با این حال، متاسفانه خط داستانی این انیمه، روایت یک عشق یک طرفه را بازگو می‌کند. کارکتر آلوکارد برای محافظت کردن از سایفا از انجام هیچ کاری دریغ نمی‌کند و همچنین او را به خطر سطح هوش بالایش نیز، بسیار تحسین می‌کند. اما با این وجود، آلوکارد همواره این احساس را در وجود خود دارد که سایفا در واقع، به کارکتر تروور بلمونت (Trevor Belmont) علاقه‌مند است و این موضوع همیشه او را آزرده خاطر می‌کند. در کنار همه این‌ها، آلوکارد نه تنها از یک ظاهر فرشته مانند برخوردار است که آن را از مادر انسانش به ارث برده است، قدرت‌های خارق العاده‌ای نیز دارد که از پدرش به او رسیده است و به همین خاطر نیز، نه تنها در میان کارکترهای داستان، بلکه در میان بینندگان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

Vampire Hunter D: Bloodlust

سرنوشت مایر لینک (Meier Link) در انیمه زیبا و فوق العاده دیدنی شناخته شده با نام Vampire Hunter D: Bloodlust زمانی رقم می‌خورد که عاشق انسانی به نام شارلوت (Charlotte) می‌شود. در ابتدای داستان، همه کارکترهای انیمه، به اشتباه گمان می‌برند که مایر این زن را دزدیده باشد؛ زیرا این کاری است که درصد بزرگی از خون آشام‌ها به طور معمول انجام می دهند. آن‌ها جان زنان زیبایی را می‌گیرند که توجه‌شان را به خود جلب می‌کنند تا بتوانند از خونشان تغذیه کنند. اما با این حال، شارلوت که خود نیز به مایر علاقه‌مند شده است، همه تصورات خود در رابطه با خون آشام‌ها را نادیده می‌گیرد و از انجام هیچ کاری برای بودن با او دریغ نمی‌کند. از طرفی، مایر به عنوان یک خون آشام که در برابر نور خورشید هیچ مقاومتی ندارد، در حالی که سعی در نجات شارلوت دارد، شجاعانه در روشنایی روز قدم می‌گذارد و در این راه جان خود را از دست می‌دهد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments