هفته آینده نینتندو دایرکت به Animal Crossing: New Horizons می‌پردازد

به جزیره متروکه خوش‌آمدید!

هفته آینده نینتندو دایرکت به Animal Crossing: New Horizons می‌پردازد مهسا سپاهی ۰ ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
Animal Crossing

این هفته قسمت جدید نینتندو دایرکت توسط Nintendo برگزار می‌شود که طی این برنامه جزئیات جدید بازی Animal Crossing: New Horizons اعلام خواهد شد.

با این‌که مدت زیادی از معرفی عنوان Animal Crossing: New Horizons می‌گذرد، اما هنوز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده و بسیاری از طرفداران انیمال کراسینگ در انتظار تجربه این بازی هستند. این عنوان انحصاری نینتندو یک سوشیال سیمولیشن شمرده می‌شود که وقایع آن در جزیره‌ای زیبا اتفاق می‌افتد. بازیکن تا ساعت‌ها در این جزیره می‌تواند گردش و ماجراجویی کند و به ساخت و ساز بپردازد. کاربر آزاد است تا به ماهی‌گیری برود، حشرات را بگیرد، گل‌ها را بچیند و یک گلخانه زیبا بسازد و با مواردی از این قبیل در Animal Crossing جدید سرگرم شود.

بعد از مدت‌ها بالاخره قرار است قسمت جدیدی از رویداد نینتندو دایرکت منتشر شود که باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران و کاربران Nintendo خواهد بود. این برنامه ۱ اسفند (۲۰ فوریه) در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به‌وقت ایران به مدت ۲۵ دقیقه از یوتیوب، توییتر و فیسبوک نینتندو ئخش خواهد شد. این رویداد با محوریت بازی انیمال کراسینگ New Horizons خواهد بود و در آن قرار است نگاهی عمیق به گیم‌پلی و مکانیزم‌های این اثر سرگرم‌کننده داشته باشیم.

Animal Crossing: New Horizons در ۱ فروردین ۱۳۹۹ (۲۰مارس) برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا