#مهسا_امینی

حضور Angry Birds در بسته الحاقی بازی Minecraft

پرندگانی خشمگین، اما پیکسلی!

حضور Angry Birds در بسته الحاقی بازی Minecraft سینا نظافت ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
بسته الحاقی بازی Minecraft

دو مورد از بزرگ‌ترین عناوین دهه گذشته قرار است در بسته الحاقی بازی Minecraft با هم دیدار کنند؛ رویدادی جذاب برای طرفداران قدیمی!

بی شک یکی از خاطره انگیزترین بازی‌های دهه‌ی گذشته، بازی Angry Birds است و هنوز هم طرفداران زیادی در دنیای ویدیو گیم دارد؛ حالا تصور کنید شاهد کراس اوری ازین عنوان محبوب باشیم! بله درست متوجه شدید، در آخرین بسته الحاقی بازی Minecraft شاهد حضور پرندگان خشمگین هستیم.

آخرین DLC بزرگ Minecraft شامل کراس اوری با بازی Angry Birds، هم‌اکنون در فروشگاه بازی Minecraft در دسترس است. با این محتوای اضافه، بازیکنان می‌توانند به تجربه بازی Angry Birds داخل Minecraft بپردازند. نکته جالب توجه، تغییر زبان طراحی بصری به حالت پیکسلی آشنای دنیای Minecraft است.

در این DLC بازیکنان با ماموریت‌های متنوعی رو به رو می‌شوند، که با به اتمام رساندن هر کدام و نجات پرنده‌ها از چنگال خوک‌های شرور سبز رنگ، شخصیت‌های قابل بازی جدیدی باز می‌کنند. همچنین این قابلیت وجود دارد که بازیکنان به صورت Co-Op با دوستان خود به تجربه آن بپردازند؛ آنها می‌توانند بین دو حالت استاندارد، که با حال و هوای Minecraft است، یا حالت کلاسیک، که بیشتر به Angry Birds اصلی شبیه است، یکی را انتخاب کنند.

به نظر بعضی از منتقدان این همکاری خیلی دیر شکل گرفت و باید زودتر از این‌ها شاهد آن می‌بودیم. هر دو این عناوین بسیار محبوب و صاحب سبک در دهه گذشته بوده‌اند و هنوز هم طرفداران بسیاری دارند. نظرات کاربران درباره این بسته الحاقی مثبت بوده و به نظر می‌رسد شاهد محتوایی خوش ساخت هستیم.

این بسته الحاقی توسط استودیو Oreville توسعه یافته است؛ استودیویی که تخصص در توسعه محتوا‌ی درون بازی برای Minecraft را دارد. البته در ساخت این بسته الحاقی استودیو راویو انترتینمنت (Rovio Entertainment) سازنده مجموعه Angry Birds هم نقش داشته است. بسته الحاقی بازی Minecraft هم اکنون با قیمت ۱۳۴۰ Minecoin که کمی کم‌تر از ۱۰ دلار ارزش دارد به فروش می‌رسد.

نظر شما درمورد این کراس اور چیست؟ آیا اقدام به تهیه آن می‌کنید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا