رایان مورفی از ساخت اسپین‌آف سریال American Horror Story خبر داد

داستان‌های ترسناک آمریکایی در فرمتی تازه

سریال American Horror Story

رایان مورفی (Ryan Murphy)، خالق و تهیه‌کننده سریال American Horror Story، طی پست اینستاگرامی از ساخت اسپین‌آف این مجوعه ترسناک تلویزیونی خبر داد.

با پخش هر فصل، دنیای American Horror Story رشد می‌کند و گسترش می‌یابد؛ شخصیت‌ها، مضامین و دوره‌های جدید معرفی شده طی قسمت‌های مختلف، سریال را در مسیرهای مجزا و گسترده قرار داده‌اند. حال با رونمایی از اسپین‌آف سریال با نام «American Horror Stories» توسط مورفی، به نظر می‌رسد این مجموعه ترسناک تلویزیونی قرار است بزرگ‌تر از قبل نیز شود.

این اسپین‌آف از داستان‌های کوتاه و یک ساعته تشکیل شده است که به جای فصلی کامل، طی یک قسمت تعریف می‌شوند؛ هر قسمت، داستان مجزای خودش را خواهد داشت و به احتمال فراوان شاهد نقش‌آفرینی همان بازیگران آشنا در مجموعه اصلی باشیم. درحال حاضر، هیچ توضیحی در مورد اینکه آیا American Horror Stories در کنار سریال اصلی روی FX پخش خواهد شد یا اینکه به صورت مجزا و آنلاین منتشر می شود، وجود ندارد.

در حالی که فصل دهم سریال American Horror Story برای پخش در پاییز امسال از شبکه فاکس قرن بیستم برنامه‌ریزی شده، همه‌گیری ویروس کرونا ممکن است باعث تاخیر در پخش سریال گردد. در اوایل سال جاری، AHS برای سه فصل دیگر، یعنی حداقل تا فصل ۱۳ تمدید شد. American Horror Story در پاییز سال ۲۰۱۹ با ۹ قسمت به روی آنتن رفت و به طور متوسط ۲/۸۵ میلیون نفر به تماشای این سریال ترسناک نشستند.

American Horror Story در طول زمان پخش خود، موفق به کسب ۹۵ نامزدی جایزه امی شده و در طول ۸ سال گذشته، ۱۶ بار موفق به کسب جوایز مختلف سینمایی شده است.

نظر شما چیست؟ آیا از ساخت اسیپن آف این مجموعه تلویزیونی استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا