1%
  • 0/10

بدلکار اندرو گارفیلد به شایعات پیرامون ساخت Amazing Spider-Man 3 دامن زد

مرد عنکبوتی شگفت انگیز باز خواهد گشت

بدلکار اندرو گارفیلد به شایعات پیرامون ساخت Amazing Spider-Man 3 دامن زد ۷ ۱۰ دی ۱۴۰۰ مارول کپی لینک
بدلکار اندرو گارفیلد

بدلکار اندرو گارفیلد آتش شایعات ساخت مرد عنکبوتی ۳ را فروزان‌تر کرد. پس از بیش از یک سال شایعه پراکنی و گمانه زنی در مورد بازگشت شایعه شده اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در فیلم Spider-Man: No Way Home، فیلم مطمئناً تمام انتظارات را برآورده کرد. بازیگران سابق مرد عنکبوتی به تام هالند در MCU پیوستند تا با پنج تن از شرورهای کلاسیک خود از سراسر مولتی‌ورس از جمله Green Goblin، Doc Ock، Sandman، Lizard و Electro روبرو شوند.

طبیعتاً، پس از اینکه در نهایت شاهد بازگشت دو اسپایدرمن مورد علاقه طرفداران به صفحه‌نمایش‌ بودیم، برای اولین بار پس از سال‌ها بسیاری از افراد امیدوار بودند که برای مگوایر و گارفیلد، چه در سفرهای انفرادی و چه در تیم‌آپ‌های بیشتر، چیزهای بیشتری در راه باشد.

در حالی که بازگشت طولانی مدت مگوایر بدون شک با بیشترین انتظارات احاطه شده بود، گارفیلد با بازی چشمگیر و حرکات کمدی عجیب و غریب خود بسیاری را غافلگیر کرد و او را در میان بسیاری از افراد مورد علاقه طرفداران قرار داد. از آن زمان، رسانه‌های اجتماعی مملو از درخواست‌های متعدد برای احیای فرنچایز مرد عنکبوتی شگفت انگیز با قسمت سوم شده است. همانطور که بحث‌ها و شایعات همچنان در حال افزایش هستند، بدلکار اندرو گارفیلد با واکنش خود در فضای مجازی کمی به شایعات The Amazing Spider-Man 3 دامن زده است.

ویلیام اسپنسر، بدلکار اندرو گارفیلد در فرنچایز مرد عنکبوتی شگفت انگیز، در پاسخ به نظرات طرفداران در پست اخیر خود در اینستاگرام، به شایعات اخیر درباره ساخت مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 در سونی واکنش نشان داد. وقتی مستقیماً از او پرسیده شد که آیا ساخت فیلم سوم از فرنچایز گارفیلد تأیید شده است یا خیر، اسپنسر کاملاً آن را رد کرد و تأیید کرد که “اینطور نیست” و او “چیزی در مورد آن نمی‌داند.”

متعاقباً، یکی دیگر از طرفداران این بدلکار، به خاطر دریافت تماس برای کار روی اثری اعلام نشده به او تبریک گفت و اسپنسر به طرز عجیبی به او پاسخ داد: (خیلی متشکرم).

در اوایل سال جاری، اسپنسر جزو اولین کسانی بود که در فیلم Spider-Man: No Way Home به بازگشت گارفیلد و مگوایر اشاره کرد و تصویری از خود در کنار بدلکار تام هالند، گرگ تاونلی به اشتراک گذاشت.

پس از اکران فیلم No Way Home، مرد عنکبوتی گارفیلد با واکنش مثبت تکان دهنده‌ای از طرف طرفداران مواجه شد که منجر به علاقه زیاد او به فرانچایز انفرادی و فراخوان‌های جدید او برای فیلم سوم شد.

از آنجایی که سونی و مارول به همکاری خود برای تولید سه گانه دوم مرد عنکبوتی تام هالند ادامه می‌دهند، بازگشت به فرانچایز اندرو گارفیلد کمی بعید است. حتی اگر استودیو فیلم The Amazing Spider-Man 3 را در نظر داشته باشد، توسعه در مراحل بسیار اولیه خواهد بود و بدون شک یک بدلکار ساده آخرین کسی خواهد بود که از این امر با خبر می‌شود.

طرفداران باید انتظارات خود را در کمپین سومین فیلم مرد عنکبوتی به رهبری اندرو گارفیلد مدیریت کنند زیرا شانس واقعی شدن آن هم اکنون بسیار کم است. اگرچه اگر مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 3 به طور معجزه‌آسایی به وجود می‌آمد، کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، تقریباً به طور قطع هیچ دخالتی نمی‌کرد زیرا سونی از ابتدا رهبری این فرنچایز را برعهده داشته است.

گرچه نمی‌توان منکر این امر شد که استودیو مارول نیز فرصت‌های زیادی برای استفاده از مرد عنکبوتی شگفت انگیز با بازی اندرو گارفیلد دارد. به طور مثال با توجه به وجود ساختمان آسکورپ نسخه فرنچایز مرد عنکبوتی شگفت انگیز در تریلر فیلم موربیوس می‌توان انتظار داشت که در دنیای سینمای مارول هنوز موقعیت‌های بزرگی برای مرد عنکبوتی شگفت انگیز وجود دارد. همچنین شایعاتی شنیده می‌شود که عنوان می‌کنند قسمت سوم فیلم ونوم در دنیای سینمایی مارول رخ می‌دهد و مرد عنکبوتی شگفت انگیز در این فیلم حضور دارد و با ونوم مبارزه‌ای خواهد داشت. آینده مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد هر چه که باشد، احتمالاً طرفداران برای مدتی منتظر خواهند ماند تا پاسخ قطعی به آن‌ها داده شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments