نویسنده‌ی فیلم The Amazing Spider-Man 2 با سونی وارد همکاری شد

Roberto Orci دوباره به مرد عنکبوتی باز می‌گردد

روبرتو اورکی سونی

طبق گزارش‌های به دست آمده، روبرتو اورکی که نویسنده‌ی فیلم The Amazing Spider-Man 2 بود با سونی برای خلق دوباره‌ی یک قسمت دیگر از مجموعه‌ی مرد عنکبوتی وارد همکاری شد.

همانطور که می‌دانید، شرکت سونی حقوق ساخت فیلم بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی در اختیار دارد. هم اکنون هم روی دو فیلم دیگر از دنیای مارول به نام‌های Venom 2 و Morbius کار می‌کند. لازم به ذکر است که استقبال از عناوین فرعی دنیای مرد عنکبوتی و نشان دادن، داستان و روند رشد این شخصیت‌های منفی، به شدت بین طرفدارن فیلم‌های ابرقهرمانانه محبوب شده است.

The Amazing Spider-Man نام یک سری از فیلم‌های مرد عنکبوتی بود که نتوانست، آن طور که سونی انتظارش را داشت، ظاهر شود. در این اثر سینمایی اندرو گارفیلد در نقش پیتر پارکر/مرد عنکبوتی ظاهر شد. سری The Amazing Spider-Man تنها دو قسمت داشت و بعد از پایان قسمت دوم، سونی تصمیم گرفت این اثر سینمایی را برای بار سوم بازسازی کند.

طبق گزارش‌های به دست رسیده، روبرتو اورکی که یکی از نویسندگان فیلم The Amazing Spider-Man 2 بود، طی قرار دادی برای نویسندگی روی یک اثر از دنیای مرد عنکبوتی با سونی همکاری خواهد شد. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص این فیلم جدید منتشر نشده اما طبق شایعات و اخبار قبلی به نظر می‌رسد که سونی در حال برنامه‌ریزی برای ساخت فیلمی از روی چند شخصیت بوده که می‌توان از جلمه‌ی این کاراکترها به به Madame Web، Nightwatch، Kraven the Hunter، Black Cat و Silk اشاره کرد.

اگر هم به یاد داشته باشید در اواسط بهمن امسال، طبق توییت Exhibitor Relations از تیم باکس آفیس، سونی قصد دارد در تاریخ ۸ اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی یک عنوان بر اساس یکی از شخصیت‌های دنیای مارول به نمایش بگذارد. احتمال داده می‌شود که علت حضور روبرتو اورکی برای این فیلم باشد.

طرفداران بر این باوراند که بین شخصیت‌های ذکر شده، Madame Web عنوان بعدی سونی بعد از Venom 2 و Morbius خواهد بود. مادام وب یک کاراکتر فرعی و مکمل از دنیای مرد عنکبوتی است که توانایی پیش‌گویی آینده را دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا