#مهسا_امینی

در حال حاضر تمامی بازی‌های سری Bioshock برای PC به رایگان در دسترس هستند

ماجراجویی کامل و رایگان!

در حال حاضر تمامی بازی‌های سری Bioshock برای PC به رایگان در دسترس هستند سینا نظافت ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی‌های سری Bioshock

فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در حال حاضر تمامی بازی‌های سری Bioshock را به صورت رایگان در فروشگاه خود قرار داده است.

بر اساس رسم همیشگی فروشگاه اپیک گیمز تقریبا هر هفته باید منتظر عناوین جذابی باشیم که به صورت رایگان بر روی این فروشگاه قرار می‌گیرند. در آخرین عناوین رایگان منتشر شده در فروشگاه اپیک نام بازی‌های سری Bioshock به چشم می‌خورد. مجموعه‌ای محبوب که در بین بازیکنان طرفداران بسیاری دارد.

قطعا همه ما می‌دانیم که بازی‌های سری Bioshock بسیار خوش ساخت هستند؛ حال تصور کنید بتوانید به صورت رایگان و البته قانونی صاحب تمامی عناوین اصلی این مجموعه شوید. به تازگی فروشگاه اپیک گیمز بازی Bioshock: The Collection را برای رایانه‌های شخصی به صورت رایگان عرضه کرده است، پس تا فرصت دارید اقدام به اضافه کردن بازی‌های سری Bioshock به حساب کاربری خود کنید. بازی رایگان یاد شده شامل ۳ عنوان ریمستر و بهبود یافته Bioshock، Bioshock 2 و Bioshock: Infinite می‌باشد. همچنین این باندل دارای تمامی بسته‌های الحاقی تک نفره است، شامل بسته الحاقی دوست داشتنی Bioshock 2 یعنی Minerva’s Den.

همانطور که می‌دانید بازی‌های رایگانی که در فروشگاه اپیک عرضه می‌شود اگر یک بار به حساب کاربری شما اضافه شوند برای همیشه در حساب شما باقی می‌مانند. البته این امکان فقط برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی در دسترس است.

هر چه سریع‌تر برای اضافه کردن بازی‌های سری Bioshock به حساب خود اقدام کنید، چرا که این تخفیف ۱۰۰ درصدی تنها تا ۲ ژوئن ( ۱۲ خرداد) برقرار است. پس از این تاریخ فروشگاه سراغ عنوان رایگان بعدی خود می‌رود. شایان ذکر است بازی رایگان پیشین فروشگاه، Borderlands 3 بود.

Bioshock و Bioshock 2 به عقیده خیلی افراد برای انتخاب‌هایی که بازیکن طی بازی اتخاذ می‌کند ارزش قایلند و بازی را بر اساس آن‌ها جلو می‌برند، البته عده‌ای هم خلاف این مسئله را قبول دارند و فکر نمی‌کنند که این عناوین هم اندازه بزرگان این سبک مانند System Shock عمیق باشند. در بازی‌ Bioshock و دنباله‌های آن شما در یک دنیای زیر آبی مخوف به جست و جو می‌پردازید. آنجا زمانی یک آرمان شهر بوده اما به خاطر قدرت و ثروت طلبی بیش از حد مردمش تبدیل به خرابه‌ای متروک شده است. طی مراحل بازی شما قدرت‌ها و اسلحه خود را ارتقا می‌دهید که به شما کمک می‌کند تا موجودات عجیب و خبیث باقی مانده در این شهر زیر آبی را از بین ببرید.

Bioshock: Infinite اندکی با دو نسخه دیگر این مجموعه متفاوت است. در این عنوان بیشتر شاهد سبک شوتر هستیم البته کمی از ژن اجداد خود را همراه دارد. در این بازی شما به عنوان Booker پا به دنیای آن می‌گذارید، مردی که برای نجات زن جوانی اسیر در برجی عظیم به شهری شناور رفته که توسط مردی دیوانه اداره می‌شود. اگر برای اولین بار می‌خواهید به تجربه این بازی بپردازید، خود را آماده بازی سطحی و بی محتوا کنید. البته اگر خیلی سخت گیری نکنید در این بازی شاهد لحظاتی جالب و اکشن به همراه بسته‌های الحاقی جذابی خواهید بود.

تمامی بازی‌های سری Bioshock ارزش بازی کردن را دارند، خصوصا اکنون که رایگان شده اند! فقط کافی است به فروشگاه اپیک گیمز بروید، در آن حساب کاربری بسازید و این مجموعه بازی جذاب را به حساب خود اضافه کنید تا هر وقت که خواستید به تجربه آن‌ها بپردازید.

نظر شما درباره بازی‌های سری Bioshock چیست؟ آیا قبلا آن‌ها را تجربه کرده‌اید یا تازه می‌خواهید پا به دنیای مخوف آن بگذارید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا