برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تیزر متفاوتی مرتبط با داستان بازی Bioshock 4 پیدا شده است!

اینبار فضا!

تیزر متفاوتی مرتبط با داستان بازی Bioshock 4 پیدا شده است! ۰ ۰۷ آذر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
داستان بازی Bioshock 4

در حال حاضر اطلاعات چندانی درباره داستان بازی Bioshock 4 وجود ندارد، با این حال کاربران و طرفداران در به در دنبال سرنخ‌ها و تیزرهایی از آن می‌گردند. به نحوی که اخیرا یک وب‌سایت پیدا شده که احتمالا جزئیاتی از این عنوان را نشان می‌دهد!

بازی Bioshock از همان ابتدای عرضه در سال ۲۰۰۷ نظر طرفداران بسیاری را به واسطه سبک متفاوت و داستان جذابی که داشت به خود جلب کرد و سازندگان نیز توانستند با ارائه دنباله‌های مختلف، فرنچایز آن را همانطور که باید و شاید حمایت کنند. با این وجود پس از عرضه بسته‌های الحاقی عنوان Bioshock: Infinite و پایان عجیب و غریب آن، دیگر خبری از این سری نشد و جهان شگفت‌انگیز و خیالی آن تقریبا به دست فراموشی سپرده شد، تا اینکه بالاخره در سال ۲۰۱۹، شرکت 2K Games، سازنده و ناشر عناوین مختلف این سری، اعلام کرد که بازی دیگری به نام Bioshock 4 هم وجود دارد که در دست ساخت قرار گرفته است!

با این حال، اکنون بیش از دو سال از این خبر می‌گذرد و هنوز هیچ جزئیات دیگری درباره این بازی را دریافت نکرده‌ایم؛ طوری که رسما 2K Games یک خبر نصف و نیمه در ۲۰۱۹ اعلام کرد و تمام! اما جدای از اخبار رسمی، طرفداران همیشه به دنبال سرنخ‌هایی مانند لیست استخدام شرکت‌ها و استودیوهای بازی‌سازی، برای فهمیدن پروژه‌های بعدی و روند ساخت موارد فعلی هستند و هر نوع شایعه‌ای را به سرعت پخش می‌کنند! حال بازی Bioshock 4 هم از این ماجرا مستثنی نیست و طبق جدیدترین اطلاعاتی که افراد پیدا کرده‌اند، ظاهرا اینبار داستان در فضا روایت می‌شود!

داستان بازی Bioshock 4 و بازگشت به ریشه‌ها در فضا!

اخیرا طرفداران موفق به کشف وبسایتی شده‌اند که اگر آن را باز کنید، یک تصویر از آسمان پر ستاره و همچنین ستاره‌ای بزرگ‌تر را می‌توان مشاهده کرد. در مرکز این ستاره عبارت Stay Tuned به معنی منتظر خبرهای بیشتر باشید نوشته شده و دیگر هیچ مورد دیگری وجود ندارد.

حال درباره این تصویر، انواع و اقسام تئوری‌‌ها وجود دارد. اول از همه باید بدانید که آدرس سایت دقیقا یک جمله معروف، از عنوان Bioshock: Infinite که است که مشخص می‌کند این وب، ارتباط کاملی را با این سری بازی دارد. سپس خود عکس را در نظر بگیرید؛ نشان دادن ستاره‌ها چه معنایی دارد؟ این تصویر طبق تئوری که بسیاری از طرفداران ساخته‌اند، اشاره به داستان بازی Bioshock 4 دارد که کاملا در فضا خواهد بود. به هر حال در عناوین گذشته این سری دیده بودیم که روایت داستان به شهرهای خیالی زیر دریا و روی ابرها برود، اما اینکه اینبار همه چیز به فضا برده شود، موردی است که پیش‌تر ندیده بودیم و خود می‌تواند به شدت جذاب باشد. همچنین یک نکته قابل توجه اینجاست که پیش از ساخت سری Bioshock، سازندگان سری دیگری به نام System Shock را ساخته بودند که داستان آن در فضا روایت می‌شود. حال طبق اعلام رسمی مدت‌ها پیش گفته شده بود که جهان این دو سری یکسان است و از همین جهت نیز احتمال دارد که بایوشاک جدید، کاملا به رگ و ریشه‌های فرنچایز قبل از خود بازگردد!

با این وجود، در نظر داشته باشید که یک مورد بسیار مهم درباره این تئوری و همچنین وب‌سایت کشف شده وجود دارد؛ این سایت چیزی نیست که طی چند روز و یا هفته گذشته ساخته شده باشد، بلکه ظاهرا حتی سال‌ها از ساخت آن می‌گذرد! همچنین هنوز مشخص نیست که آیا مالکیت آن با خود 2K Games است یا که نه، در نتیجه هنوز نمی‌توان هیچ نظری را درباره این تیزر غیر رسمی رد یا تایید کرد.

در هر صورت با آمدن سال ۲۰۲۲ انتظارها برای انتشار رسمی از بازی Bioshock 4 به سه سال خواهد رسید و احتمالا سازندگان نیز شروع به پخش تریلر و تیزرهای مختلف از آن خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments