#مهسا_امینی

حالت‌های بازی بتل رویال Hyper Scape فاش شدند

یوبی‌سافت سنگ تمام گذاشته است

بازی Hyper Scape

تنها چند روز از معرفی و عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی AAA و بتل رویال استودیوی یوبی‌سافت یعنی Hyper Scape می‌گذرد و اخیرا حالت‌های جذاب و محدود این بازی که در آینده در دسترس قرار می‌گیرند، فاش شدند.

بازی Hyper Scape در سبک تیراندازی اول شخص و بتل رویال توسط استودیوی یوبی‌سافت مونترال در دست توسعه قرار دارد و قرار است برای پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شود. وقایع این بازی در شهر نئو آرکادیا رخ می‌دهد و بازیکنان باید در محیطی علمی تخیلی با یک‌دیگر مبارزه کنند. ظرفیت تعداد بازیکنان در مبارزات این عنوان بتل رویال به ۱۰۰ نفر می‌رسد. هنوز تاریخ عرضه‌ی Hyper Scape مشخص نشده اما به‌نظر می‌رسد تا انتشار آن زمان زیادی باقی نمانده است.

به‎‌تازگی تعدادی از حالت‌های بازی بتل رویال یوبی‌سافت فاش شده که Crown Rush، هک رانر، حالت توربو، گان رانر، فکشن وار و The Floor is Lava نام دارند. در حالت Crown Rush کاربران تلاش می‌کنند به هدفی که در ابتدای هر راند مشخص می‌شود، دست پیدا کنند و نزدیک به ۱۰۰ نفر در این رقابت حضور دارند. در هک رانر، کاربران حالت وسیع‌تری از Crown Rush را تجربه می‌کنند و هدفشان پیدا کردن هک‌های داخل نقشه است. در این حالت به بازیکنان اجازه‌ی نامرئی شدن داده می‌شود که با امنیت بیشتری تلپورت کنند. المان سرعت در هک رانر بسیار مهم است و می‌تواند تعیین کننده‌ی نتیجه باشد.

حالت دیگری که در Hyper Scape در دسترس قرار می‌گیرد، توربو نام دارد که در مقایسه با Crown Rush، از سرعت بیشتری برخوردار است. در حالت توربو فیوژن سلاح‌ها به حداکثر می‌رسد، سلامت بازیکنان با سرعت بیشتری بهبود پیدا می‌کند و بازی زودتر تمام می‌شود. در گان رانر هم از المان‌های موجود در حالت Crown Rush استفاده شده و تفاوت اصلی آن رندوم بودن سلاح‌ها شمرده می‌شود که به‌صورت تصادفی به‌دست بازیکنان می‌رسند.

یوبی‌سافت در بازی Hyper Scape حالت The Floor is Lava را در نظر گرفته تا کسانی که به دنبال تجربه‌ی ساده‌تری هستند، آن را تجربه کنند. جدیت The Floor is Lava به مراتب کمتر است و بازیکنان می‌توانند در آن تفریح بیشتری داشته باشند. حالت بعدی بازی، فکشن وار نام دارد که یکی از چالش برانگیزترین تجربه‌های این عنوان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در فکشن وار ۱۰۰ نفر بازیکن به ۴ تیم تقسیم می‌شوند و هرکدام در قسمتی از نقشه قرار می‌گیرند. این ۴ گروه باید با یک‌دیگر مبارزه کنند و در نهایت یکی از آن‌ها برنده‌ی میدان می‌شود.

جدیدترین بازی یوبی‌سافت که در سبک بتل رویال ساخته شده، به‌زودی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. نسخه‌ی بتای این بازی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا