رنگ کابل USB-C آیفون ۱۵ مشابه رنگ‌بندی گوشی‌ها خواهد بود

آیفون ۱۵ رنگ

اینطور که به نظر می‌رسد، اپل در نظر دارد رنگ کابل USB-C عرضه شده به همراه سری آیفون ۱۵ را با رنگ خود گوشی‌ها ست کند.

اپل در نظر دارد یک غافلگیری جالب را برای کاربرانش در نظر بگیرد. این اتفاق هم پیرامون شارژر سری آیفون ۱۵ است که گفته می‌شود کابلی همرنگ با بدنه‌ی گوشی خواهند داشت. همانطور که می‌دانید، اپل آداپتور را از درون جعبه‌ی آیفون‌ها برداشته و آن‌ها را فقط به همراه کابل شارژر عرضه می‌کند. کابل شارژر سری آیفون ۱۵ هم از نوع USB-C و از لحاظ رنگ، مشابه خود گوشی‌ها خواهد بود.

البته شخصی که این تصاویر را منتشر کرده مدعی شده خبری از منبع آن ندارد و در نتیجه شاید اصلا رنگ کابل شارژر آیفون ۱۵ مشابه بدنه نباشد. اما با این حال، ایده‌ی جالبی است که رنگ کابل با رنگ خود گوشی ست باشد. موضوعی که کمتر در گوشی‌ها دیده می‌شود و معمولا رنگ کابل‌ها صرف نظر از رنگ گوشی یا مشکی است و یا سفید.

اپل می‌خواهد کابل USB-C سری آیفون ۱۵ را در رنگ‌های بنفش، آبی، صورتی و زرد به فروش برساند که همه‌ی آن‌ها به جز رنگ مشکی، در دو سر خود روکش سفید دارند. همه چیز هم درباره‌ی رنگ کابل USB-C آیفون ۱۵ نیست. نکته‌ی جالب اما اینجاست که تصاویر از زاویه‌ی نزدیک نشان می‌دهد این کابل‌ها بافته‌شده هستند که این قابلیت باعث افزایش چشمگیر کیفیت آن‌ها می‌شود.

با اینکه این خبر توسط یک افشاگر دیگر هم پوشش داده شده و به نظر محتمل به نظر می‌رسد، اما تاکنون هیچ شرکت بزرگی مثل اپل و سامسونگ کابل شارژر گوشی‌های خود را به صورت بافت درون جعبه قرار نداده‌اند. اگر این اتفاق برای نخستین بار توسط اپل صورت بگیرد، می‌توان بالاخره این شرکت آمریکایی را بعد از سال‌ها، آغازکننده‌ی یک ترند خوب دانست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا