شبکه‌ی NBC به تولید مجموعه‌ی تلویزیونی Debris ادامه می‎دهد

تنها چند قسمت باقی مانده

مجموعه‌ی تلویزیونی Debris

طبق آخرین اخبار منتشر شده، شبکه‌ی NBC تصمیم دارد تا تولید مجموعه‌ی تلویزیونی Debris ادامه پیدا کند.

با شیوع ویروس کرونا و همه‌گیری آن، پروژه‌های بسیاری به حالت تعلیق درآمد تا جلوی انتشار بیشتر این ویروس گرفته شود. مجموعه‌ی تلویزیونی Debris یکی از پروژه‌هایی بود که عوامل آن تصمیم گرفتند تا بعد از بهتر شدن شرایط کرونا، به ادامه‌ی تولید بپردازند. لازم به ذکر است که این سریال بیشتر مراحل تولید را سپری کرده و تنها چند قسمتی از آن برای انتشار نهایی باقی مانده است.

شبکه‌ی NBC اعلام کرده تولید مجموعه‌ی تلویزیونی Debris به‌زودی از سر گرفته می‌شود و عوامل این پروژه قرار است با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مسیر حضور داشته باشند. این سریال در ژانر علمی‌تخیلی و درام ساخته شده و نویسنده‌ و تهیه‌کننده‌ی آن J.H. Wyman است. جاناتان تاکر که یکی از بازیگران Debris شمرده می‌شود، در مجموعه‌ی تلویزیونی City on a Hill ایفای نقش‌ کرده است. او همچنین در عناوین Westworld ،Starz ،American Gods و Snowfall حضور داشته است.

سریال Debris داستان دو مامور که از دو قاره‌ی متفاوت هستند را روایت می‌کند. این دو مامور باید با همکاری یک‌دیگر روی یک سفینه‌ی فضایی بیگانه تحقیق کنند و از اثرات اسرارآمیزی که بر نسل بشر اتفاق می‌افتد، باخبر شوند. جاناتان تاکر در نقش برایان بنونتی، یکی از دو مامور ذکر شده، در این سریال ایفای نقش می‌کند.

هنوز تاریخ انتشار این عنوان مشخص نشده، اما با توجه به این‌که تنها بخش‌هایی از تولید آن باقی‌مانده و تلویزیون NBC قصد دارد این پروژه را ادامه دهد، پیش‌بینی می‌شود این مجموعه‌ی تلویزیونی به‌زودی به مرحله‌ی پخش برسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا