حضور بازی Alan Wake 2 در مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

منتظر نمایش جدیدی باشید


استودیوی رمدی اینترتینمنت ساعاتی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که بازی Alan Wake 2 در مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ حضور دارد.

بدون هیچ شک و تردیدی، الن ویک ۲ یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری به شمار می‌رود که حدود دو ماه به انتشار آن باقی مانده است. در همین راستا که شماری از بازیکن‌ها بی‌صبرانه منتظر عرضه و تجربه آن هستند، رمدی اینترتینمنت در پیامی اعلام کرده که این عنوان در مراسم شب افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ حضور دارد.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش آقای جف کیلی، مجری و تهیه‌کننده مراسم افتتاحیه گیمزکام در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که در طول این مراسم شاهد نمایش جدیدی از بازی Alan Wake 2 خواهیم بود. همزمان با اعلام این خبر، کایل روولی، کارگردان بازی نیز خاطرنشان کرد که نمایش بعدی بازی روی شخصیت الن ویک، یکی از دو شخصیت اصلی بازی، تمرکز دارد.

ویدیوهایی که تا به امروز از بازی الن ویک ۲ منتشر شده، اغلب به نمایش پروتاگونیست دوم بازی یعنی ساگا اندرسون می‌پرداختند. کارآگاه معروفی که به حل پرونده‌های پیچیده و مرموز شهرت دارد و اکنون برای تحقیق در مورد زنجیره قتل‌های مذهبی و عقیدتی به برایت فالز آمده است.

لازم به ذکر است که نمایشگاه گیمزکام از روز ۲۲ تا ۲۵ اوت سال جاری (۳۱ مرداد تا ۵ شهریور ماه) به صورت حضوری در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. رویداد شب افتتاحیه مراسم نیز مشابه همیشه در شب برگزاری، روز ۲۲ اوت (۳۱ مرداد) با حضور جف کیلی و با شعار “نمایش‌های جهانی متعدد و خبرهای هیجان‌انگیز” برگزار خواهد شد.

بازی Alan Wake 2 قرار است در تاریخ ۱۷ اکتبر سال جاری (۲۵ مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود. شما از همین حالا می‌توانید بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا