1%
  • 10/10

احتمال پیوستن یکی از بهترین سریال های مارول به خط زمانی MCU قوت گرفت

خبری خوش برای طرفداران ماموران شیلد!!

احتمال پیوستن یکی از بهترین سریال های مارول به خط زمانی MCU قوت گرفت ۱۴ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
یکی از بهترین سریال های مارول

به‌لطف رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول، احتمال پیوستن یکی از بهترین سریال های مارول به خط زمانی MCU بیش از پیش قوت گرفته است.

هنگامی که مجموعه تلویزیونی هفت فصلی .Agents of S.H.I.E.L.D برای اولین بار از شبکه ABC پخش شد، به‌عنوان اسپین آف دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شد، چراکه با استفاده از ایستراگ‌ و رفرنس‌های متعدد، به روشی هوشمندانه داستان هر فصل را به فیلم‌های سه فاز اول فرانچایز (حماسه بی‌نهایت) ربط می‌داد. برای کسانی که نمی دانند، داستان سریال بعد از وقایع فیلم The Avengers و Iron Man 3 آغاز شده و به‌طور خاص روی مامور کولسن و تیم کوچکی از ماموران شیلد که برای بررسی پرونده‌های مرموز شکل گرفته بود، متمرکز می‌شود.

علیرغم جلوه‌های ویژه نه‌چندان خوبش، فصل اول به‌قدری موفق بود که شبکه ABC آن را برای هفت فصل طولانی تمدید کرد و هر بار ماموران شیلد را در موقعیت‌هایی هیجان‌ انگیز و نفس‌گیر قرار داد، اما متاسفانه به‌دنبال تعطیل شدن دپارتمان تلویزیونی مارول، توسعه ادامه سریال متوقف و دفتر ماموران شیلد در فصل هفتم برای همیشه بسته شد. با توجه به ایستراگ و رفرنس‌هایی که هر قسمت به وقایع دنیای سینمایی مارول داشت، طرفداران مدت زیادی است که خواستار احیا شدن آن هستند، به‌خصوص حالا که تمامی عناوین فرانچایز مدافعان نتفلیکس بخشی از خط زمانی MCU است و انیمیشن سریالی X-Men: The Animated Series نیز بعد از گذشت بیست سال احیا شده است.

خوشبختانه خبری خوشی برای طرفداران ماموران شیلد داریم، چراکه آقای برد ویندربام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول به‌تازگی در مصاحبه با وب‌سایت Agents of Fandom، به‌صورت غیرمستقیم احتمال احیا شدن سریال ماموران شیلد را مطرح کرده است.

در حال حاضر سخت مشغول تولید سریال Daredevil: Born Again هستیم. پروسه فیلمبرداری طبق برنامه پیش می‌رود و هر روز تصاویر جدیدی به دستم می‌رسد. احتمالا بعد از دردویل به سراغ احیای سریال دیگری برویم که جایگاه خاصی برای شخص من و دنیای سینمایی مارول دارد.

از آنجایی که ماموران شیلد از هر فرصتی برای ربط داستان‌ خود به وقایع دنیای سینمایی مارول استفاده کرده، منظور برد ویندربام می‌تواند این مجموعه هفت فصلی پرطرفدار باشد. البته طبق معمول تا زمانی که چیزی به صورت رسمی تایید نشده، نباید نسبت به حقیقت داشتنش امیدوار باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments