#مهسا_امینی

X019: تریلر بازی Age of Empires IV چه اطلاعاتی به مخاطب می‌دهد

آیا Age of Empires IV در دوره‌ی قرون وسطا جریان دارد؟

تریلر بازی Age of Empires IV

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، تریلر گیم‌پلی بازی Age of Empires IV در رویداد X019 به نمایش گذاشته شد که حاوی اطلاعاتی جزئی از این عنوان است.

Age of Empires IV اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط مایکروسافت معرفی شد. این بازی توسط استودیو ریلیک اینترتیمنت، سازنده عنوان‌هایی چون Homeworld و Company of Heroes در حال توسعه بوده و ایکس‌باکس گیم استودیوز هم وظیفه‌ی نشر آن را بر عهده دارد. حال بعد از حدود دو سال انتظار، بالاخره اولین تریلر از گیم‌پلی بازی در رویداد X019 به نمایش در آمد که حاوی اطلاعات بسیار جزئی‌ای بود.

در تریلر کوتاه دو جناح دیده می‌شود که یکی از آنها به رنگ قرمز و دیگری با رنگ آبی به نمایش درآمده است که جناح قرمز به آبی حمله می‌کند. نکته‌ی اول این تریلر کوتاه هویت دو جناح است؛ اگر کمی دقت کنید جناح قرمز شمشیر‌های منهنی شکل دارند و همینطور نوع پوشش آنها و آرم هلالی شکل روی سپر یکی از فرمانده‌ها نشان حضور ترک‌ها در بازی است. از طرفی روی لباس جناح آبی صلیب هک شده و بناهای آن به شکل ساختمان‌های قرون وسطا است.

در تریلر بازی Age of Empires IV نمای کوتاهی از شهر به نمایش درآمد. با توجه به تریلر هسته‌ی اصلی بازی تغییر چندانی نکرده و به نظر می‌رسد مکانیک استفاده از کارگر‌ها مانند بازی‌های پیشین باشد. انتظار می‌رود که مانند سری بازی‌های Total War، فرمانده‌ها نقش بسیار مهمی در روحیه دادن به افراد داشته باشند زیرا قبل از حمله‌ فرمانده‌ی گردان جناح قرمز در حال روحیه دادن به نیرو‌های خود است.

تریلری که از بازی به نمایش درآمد یک نسخه‌ی Pre-Alpha بود. بنابراین برای تجربه‌ی این بازی همچنان باید صبر کرد ولی تا زمان انتشار آن می‌توان از Age of Empires II Definitive Edition لذت برد. بازی Age of Empires II Definitive Edition یک نسخه‌ی بازسازی شده از قسمت دوم این مجموعه است که شامل ۳۵ تمدن و ۲۷ کمپین داستانی می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا